Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagynád a barátnődet, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynád a barátnődet, ha kapna 1 év letöltendő börtönt?

Figyelt kérdés

Vagy kivárnád hogy szabaduljon és nem szakítanál vele ez miatt?


A bűncselekmény amit elkövetett legyen mondjuk hamis tanúzás, közokirat hamisítás, autóbaleset vagy hűtlen kezelés.



2021. márc. 16. 22:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%
Sokmindenen múlik, elsősorban a bűncselekményen magán meg hogy mik voltam a motivációi. Amellett meg a kapcsolatunkon, hogy vajon túlélne e egy ilyen durva akadályt.
2021. márc. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
53%
Nálam a bűncselekmény ténye kizár bármilyen folytatást
2021. márc. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
63%
el bizony!
2021. márc. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
84%

Nő vagyok de maga a kérdés sok mindentől függ


-bűncselekmény típusa gazdasági/állam ellen elkövetett/emberélet ellen elkovetett


Más ha mondjuk adótartozás miatt rakják be vagy pedig gyilkosság.

2021. márc. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
31%
Eleve, miért jönnék össze ilyen emberrel? Mi az indítéka?
2021. márc. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
82%

Lehet, hogy én vagyok túl romantikus, de nem hagynám el. Eddig mindig velem szakítottak, én soha. Ha valakit szeretek, akkor nincsenek se feltételeim, se büszkeségem. Ilyen hülyeség miatt meg aztán pláne nem szakítanék. Minél jobban elfordul tőle a társadalom, annál inkább kötelességem kiállni mellette. Szomorú, hogy manapság nem divatos ez a gondolkodás. Hova tűnt az érzelmi biztonság a világból?


26/F

2021. márc. 17. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
82%
Mindegy.
2021. márc. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
84%

Büntetlen eloeletuként az elso kettoert biztos nem szabnak ki letoltendot és a közúti baleset okozasert sem. Utobbinal ha nem okoz halált akkor felfuggesztettet szokás adni, ha meg is hal valaki akkor meg nem egy évet kap, mert az 1tol 5evig terjed, igy a kozepertek 3ev és minimumot nem szoktak adni.

A kozokirat hamisítás is tipikusan olyan buncselekmeny, amiért büntetlen eloeletuként, ha az alapesetet követi el, nem adnak letoltendot.



Eleve nagyon ritka amikor ilyen rövid időtartamú határozott idejű szabadsagvesztest szabnak ki. Ugyanis az alapvető cél nem az hogy az ilyeneket az amúgyis túlzsúfolt börtönokbe zárják, hanem hogy a bunismetlest megakadlyozzak. Erre tökéletesen alkalmas a felfüggesztett büntetés.


A rövid idejű elzarasok a visszaeső, erőszakos buncselekmeny elkovetoinek a büntetése. Pl testi sértés,betoreses lopás stb.



Tehat a kérdés eleve hülyeség.

2021. márc. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
19%

Egyáltalán nem mindegy, hogy mi miatt kapta a büntetést, és hogy az mennyire egyeztethető össze az értékrendemmel. Nem csak erőszaktevők, bankrablók, meg gyilkosok vannak ám a börtönben!

Ha olyasmi miatt került oda, ami az én értékrendem szerint nem vállalható, akkor nem maradnék vele. Nem azért, mert hogy börtönben ült, hanem azrét, mert egy gyilkossal, erőszaktevővel, stb. nem fogok együtt lenni.

#6: Ez pedig egy nagyon szép elv, hogy tartsunk ki a másik mellett bármi áron, meg lehet felhozni a kötelességeket, hűséget, érzelmi biztonságot, stb... csakhogy itt az emberi értékekkel nem összeegyeztethető cselekedetetkről van szó. Attól meg hadd ne érezzem már rossz embernek magam, ha nem akarom az életemet egy hidegvérű gyilkossal összekötni.

Pedig tudod, én nagyon hűséges, ragaszkodó és romantikus ember vagyok. Csak nem akkor, amikor a másikról kiderül, hogy valójában egy teljesen más személy, mint akibe én beleszerettem.

2021. márc. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
55%
Miért hagynám el?? O.o
2021. márc. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!