Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagynád a barátnődet, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynád a barátnődet, ha kapna 1 év letöltendő börtönt?

Figyelt kérdés

Vagy kivárnád hogy szabaduljon és nem szakítanál vele ez miatt?


A bűncselekmény amit elkövetett legyen mondjuk hamis tanúzás, közokirat hamisítás, autóbaleset vagy hűtlen kezelés.



2021. márc. 16. 22:45
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
24%

Mint a huzat, úgy elhagynám a páromat, mert ezek pl olyan dolgok, amik nem férnek meg a természetemmel.


Nem kell ahhoz ölni, elég lopni, csalni vagy másokat átverni... gerinctelen, és olyan aljadék emberrel, aki ilyet tesz egy másodpercig sem maradnék.

2021. márc. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
19%
6-os vagyok. 9-es válaszoló és mindenki. Nézzétek meg a Benny videója c. filmet. A szülők reakciója arra, hogy a fiuk megölt egy lányt, példaértékű, főleg az apáé. Én is ilyen szülő szeretnék majd lenni.
2021. márc. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
75%
Amennyiben rendszeresen törvényt sért és már börtönbe is kerül miatta (nem felfüggesztett), valószínűleg kiábrándulnék belőle és szakítanék, hiszen ez alacsony intelligenciára és józan ész hiányára utal, ami taszító.
2021. szept. 30. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
69%

Attól függ, pontosan mit követett el.

Ha olyasmit, ami durván ellentétes az értékrendemmel, akkor elhagynám, de nem azért mert börtönbe megy, hanem azért, amit tett.

Ha nem olyan, akkor biztos, hogy kitartanék mellette. Erről (is) szól a "jóban-rosszban".

2021. szept. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 Ypszilon1980 ***** válasza:
64%
Elhagynám, mert akit börtönbe zárnak az vagy már követett el bűncselekményt, vagy olyat követett el, amit elzárással bűntetnek.
2021. szept. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
65%
Nem az 1 év távolság miatt hagynàm el, a börtön miatt. Ha pl egy gondatlansagbol elkövetett közúti baleset , az még belefér, de egy börtön viselt ember szóba sem jöhetne.
2021. szept. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
74%

Nekem ez pont olyan, mintha hűtlen lenne. Másnak ismertem, másnak szerettem, és hazudott nekem arról, hogy kicsoda valójában. Innentől pedig nem tudok bízni benne, hiába vagyok belé szerelmes (vagyis voltam abba, akinek hittem). Meg lehet mindent bocsátani idővel, csak elfelejteni lehetetlen.

Az biztos más, ha eddig is tudtam, kicsoda és elfogadtam, és nekem is belefért, hogy mondjuk adócsalásból veszünk szép házat, mert az "jár" és "hülye lennék" nem kihasználni, vagy tudom, hogy drogozik, és úgy szokott vezetni, pedig már volt balesete. Akkor mi változna köztünk, ha ugyanazt csinálta, csak most lebukott? Akkor ha elhagyom, nem a börtön miatt, hanem mert csak az érdek és a vágy tartott össze.

És megint más, ha valakinek a börtönből kijőve tudok hinni, hogy új életet kezdett (bár ehhez azért elég nagy bátorság kell).

2021. okt. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
49%
Nem hagynám el, de addig mással dugnék, amíg bent van.
2022. aug. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
88%
Nem, én is ültem pár évet fiatalon. Na és, azóta egyetemet végeztem komoly munkám van vezető pozícióban, nem kellene mindenkit egyből kirekeszteni aki sitten volt. Lehet holnap elgázolsz valakit, akkor neked is egyenesen oda visz az út.
2022. aug. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
39%
Ha jól néz ki, nem.
2022. szept. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!