Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teherbe estem? Vagy tulreagalo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe estem? Vagy tulreagalom a dolgot?

Figyelt kérdés
sziasztok 14 eves lany vagyok es 2 nappal ezelott lefekuttem a baratommal, minden alkalommal vedekeztunk es most utoljara is de annyi kulobseggel hogy bennem maradt az .... de nem pukkadt ki csak felek hogy veletlenul barhogyan is kifojt mellete vagy nem tudom! lehetseges ez:| vajon vegezzem el a terhessegi tesztet? :| kesni nem tudom hogy majd kesik e mert meg nem kell megjojjon:P felek mert ha igen anyamek kinyirnak:((
2010. aug. 19. 09:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
nem kellene, h gond legyen.. esetleg szamold ki, h termékeny napjaidban voltál-e. ha nem, akkor kicsit nyugodj meg. de minek 14 évesen szexelni, ha nem tudnád vállalni a felelősséget??
2010. aug. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!