Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők tudnátok írni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők tudnátok írni véleményt, vagy legalább hogy 10/ mennyi?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tudom, hogy nagyon sok mindenen kell még javítani, sőt szinte mindenen :) Viszont szívesen fogadom a véleményeket, hogy miben kéne még fejlődnöm. Pár éve járok konditerembe, de így a lezárások miatt kicsit nehezebb a dolog.


[link]

[link]

[link]

[link]


2021. márc. 17. 18:34
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
29 éves vagyok, ezt kifelejtettem.
2021. márc. 17. 18:37
 2/28 anonim ***** válasza:
24%

mit is mondtál mit sportolsz? Sakkozol?


4/10

2021. márc. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 Sunshinedoll ***** válasza:
90%

Szerintem teljesen normális alkatod van, nincs vele bajom.

Nekem az arc fontosabb, mint az, hogy ki mennyire kigyúrt meg izmos meg hájas meg mittudomén.

2021. márc. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
91%

#2

Irtó gonosz megjegyzés.

Ízlések...

2021. márc. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
24%
könyörgöm ha valaki nem is izmos, az minek tesz fel ilyen képet? Ha én gonosz, akkor ő meg kretén
2021. márc. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

5.


Mint a modern Steven Seagal? :D


https://www.youtube.com/watch?v=fGnYxiF0GXk

2021. márc. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Arcképe5 azért nem tennék fel egy ilyen oldalra, ahol több a homár, mint a tengerekben :) amúgy a vélemény nem gáz, mindenkinek úgysem lehet tetszeni, ha meg valaki ilyet kirak számítani kell negatív véleményekre is.
2021. márc. 17. 18:43
 8/28 anonim ***** válasza:
65%

Én nem hangoztatnám hogy évek óta edzek, ez ilyen "jóllakott napközis" testalkat.

A nőknek amúgy az arc számít főleg, ha jóképű vagy, ez a test is elég, ha meg nem akkor kb mindegy.

2021. márc. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

#5 Nyilvánvalóan van rajta izom, nem tudom, te milyen képet nézel.

Más kérdés, hogy nem szálkás meg van rajta zsír is, és ezért nem látszik olyan élesen, hogy hol tapad az izom, de attól az még ott van :D

2021. márc. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
68%

de te most megis mire vagy kivancsi? ez egy atlag test, nem olyan, amit onmagaban szexinek talalnek, de nem olyan borzaszto, ha olyan emberhez tartozna, aki amugy bejon arcra es szemelyisegre, el tudnam fogadni, de nem egy nagy szam oszinten szolva.

viazont a nok sosem egy felsotestet neznek onmagaban. ha ilyesmi tippekre, megjegyzesekre van szukseged, kerdezz egy szemelyi edzot.

2021. márc. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!