Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék véleményt és tanácso...

Szeretnék véleményt és tanácsot kérni olyanoktól akik értenek ehhez vagy egy cipőben járnak velem. Hogy tudnék tartósan lefogyni legalább 5-6 kg-ot?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és már nagyon magába rántott a média modell alkatra "terelése". Nem vagyok buta lány tudom hogy nem kéne de undorodom magamtól, (173 cm és 64-65kg). Van rajtam izom,zsír is főleg a combomon, fenekemen és én szeretnék lefogyni(persze főleg nem izmot veszíteni).:))

Már legalább 1.5 éve diétázom jobbra-balra, nagyon magába ragadt és nincs eredménye. Járok heti 2x röplabdázni és nem eszem többet napi 1200kcal-nál.

Most reggelire eszem :kis zabkását+almát esetleg kávét is

10 órait vagy kihagyom vagy egy alma

ebédre általában szendvicset(nehéz a suliba jó főtt kaját vinni , de ha tudok viszek) ma pl.: teljes kiörlésű kiflit ettem belevágva egy fél paradicsomot.

uzsi:répa

vacsi:anyukámék belémtömnek valami főtt ételt, ezt próbálom elkerlni, de pl.:rakott cukkini is van azt is kihányom evés után(már amennyi kijön). tudom hogy nem szabadna és veszélyes, minden fellépő következményről de úgy látom már nem tudok mit tenni.

MIt tegyek hogy fogyjak , ha lehet 57-58 kg-ra?(vagy kevesebbre)Ti hogy értétek el?:)

(ha lehet a gonosz vagy nagyon elítélő esetleg bunkó válaszokat szeretném mellőzni mert ez igyis elég nehéz)



2014. nov. 12. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Gond, hogy ezeket így látod és fogyáshoz kérsz segítséget, nem az egészséges pszichés állapot eléréséhez... Neked egy jó pszichológus kéne.
2014. nov. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem is fogsz izmit veszíteni, mert ilyen étrend mellett kb fehérjét se viszel, nincs is mit veszítened
2014. nov. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De tudnátok tanácsolni valamit?(több fehérje megértettem:) ) tényleg le akarok állni erről de le is szeretnék fogyni
2014. nov. 12. 19:28
 4/7 anonim ***** válasza:

#2: De van. Épp a fehérjeszegény táplálkozása miatt már igencsak lehet fehérjehiánya, izma sem lehet sok, de azt a kicsit nem kéne elvesztenie. De a fehérjehiány durvább szintjein nem az izmok miatt kell aggódni csupán...

Ahogy a hányás sem csak a kalória vészes lecsökkenése miatt rossz... Lelkileg, fizikailag különböző gondokat okoz.


Szomorú, hogy hamvas leánykák így teszik tönkre a testüket :(

2014. nov. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#2 köszi a választ:) amugy ezelőtt se ettem egészségtelenül de ezt a féle táplálkozást bő 2-3 hete folytatom, van izmom....csak attól félek folyton hogyha pl. most vacsira megeszem a rakottcukkinit vagy tarhonyát akkor sose fogyok le:8 csak ezt a szüleim nem érthetik
2014. nov. 12. 19:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Pszichológus, ez kezdődő anorexia!


"már nagyon magába rántott a média modell alkatra "terelése""

2014. nov. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sok izomzatod lehet ezzel a táplálkozással fehérjét nem is viszel be..
2014. nov. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!