Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők tudnátok írni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők tudnátok írni véleményt, vagy legalább hogy 10/ mennyi?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tudom, hogy nagyon sok mindenen kell még javítani, sőt szinte mindenen :) Viszont szívesen fogadom a véleményeket, hogy miben kéne még fejlődnöm. Pár éve járok konditerembe, de így a lezárások miatt kicsit nehezebb a dolog.


[link]

[link]

[link]

[link]


2021. márc. 17. 18:34
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
86%
En nekem sem úgy néz ki, mint aki évek óta jár edzeni. Ennek ellenére szerintem jól néz ki
2021. márc. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
61%
Fogyjál kicsit. Nagyobb testből könnyebb egy izmosat csinálni, mint piszkafára építeni.
2021. márc. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem rossz ez, látszik, hogy alakul, így tovább :) Nekem személy szerint a vékonyabb, sportos, de nem túl izmos testalkat jön be legjobban, ahhoz viszonyítva legyen olyan 6, de ez teljesen szubjektív. Átlagnál jobb azért (bár nem mindegy milyen korosztályhoz viszonyítunk), de alacsonyabb testzsírszázalékkal sokkal jobban tetszene.
2021. márc. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező gondolom évek óta a tömegelő szakaszában van az edzésnek és diétás szakasza még nem volt, amikor az edzés(miatti étrend) miatt felgyülemlett zsírtól megszabadulna.
2021. márc. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Respect a reagalasod miatt kérdező!

Igy mar inkabb 7/10 😚😛

#kisgonosz

2021. márc. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik az ilyesmi testalkat. Még mellre egy pici izom mehetne.

Egyébként nekem 10/8,ha csak a testet nézzük. Milyen magas vagy?

2021. márc. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bejön. Nem kell mindenkinek testépítő szinten lenni, nem is jön be mindenkinek.

Az is pozitívum ha sportol valaki.


De pontozn nem pontozok, mert egyreszt ennyi alapján nem lehet másrészről hülyeségnek tartom.

2021. márc. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha már belédszerettem, akkor maga a tökély a tested, ha viszont nem vagy szimpatikus, akkor a tested sem fog tetszeni, meg a többi részed sem.


Ne felejtsd el, hogy mi nők (általában) nem úgy működünk, mint ti pasik. Idelinkelhetsz bármilyen fej nélküli anonim fotót egy testről, nem fogok ráizgulni, és emiatt nagyon nehezen tudnám értékelni egy tízes skálán is, mert (számomra) nagyon sok alkat lehet tízes.

Lefikázni valót meg így első blikkre semmit nem látok rajtad, teljesen rendben vagy szerintem, mondjuk én a szálkásabb, vékony pasikat jobban bírom.

2021. márc. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket, mielőtt valaki kitalálná, hogy lepontoztam, akinek nem tetszett a válasza elárulom, senkit nem pontoztam le, se föl.

170 magas vagyok, a kondizás inkább a hobbim, normálisan kajálni novemberben kezdtem, csak utána meg bezártak a termek, így itthon kellett megoldanom, gyengébb felszereléssel. Tudom, ennyi idősen már nem leszek Mr Olimpia :) Ezért szoktam bulizni is, meg néha félre kajálni, így nehezebben megy le a zsír főleg a hasról.

2021. márc. 17. 19:09
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz nem rossz..😉

Öhm a csuklyásizmodat növeszd!! Rengeteget dob a lattban”.

2021. márc. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!