Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet barátom valaha? Többi lent

Lehet barátom valaha? Többi lent

Figyelt kérdés
Az van, hogy 163 cm vagyok, és 80 kg. Ez nyilván rohadt sok, 2 hónapja kezdtem diétázni, volt egy kis hátasa. A másik az, hogy nagyon szőrös típus vagyok, mindenhol, még bajszom is van, ráadásul fekete:'(. Ez normális? Beszéltünk erről a barátnőimmel, és azt mondják ne aggódjak, mert a személyiségem tökéletes, és az fontosabb. De nekik könnyű, mert annyi fiúval beszelnek, meg volt már barátjuk is, nekem senki soha. Még első csók se vagy ilyesmi..😕Szóval a kérdés igazából az lenne, hogy bejöhetek bárkinek is? Lehet egyáltalán barátom?
2021. jan. 24. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem olyan esztetikai problemak, amin ne lehetne valtoztatni, az elso lepest mar meg is tetted, dietazol. Ez jo irany. Szortelenitesre pedig annyifele modszer van, meg valogathatsz is neked melyik a kenyelmesebb.
2021. jan. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Képet gondolom nem szabad kérnünk, akár privátban se, ugye?
2021. jan. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Orvosnál vizsgálták már a szőrösödésed okát?


Hormonvizsgálat, ilyeesmi...?

2021. jan. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Képet nem szeretnék küldeni, ne haragudj. Még nem voltam orvosnál, de szóba ejtettem már anyumnak. A szőrösödést lehet örökölni?
2021. jan. 24. 17:55
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A hajlam nyilván öröklődik... ANyukád is szőrös, ezért kérded?


Minél hamarabb menj el a háziorvoshoz, és kérj egy laborbeutalót, amin pl. pajzsmirigy, vagy egyéb hormonvizsgálat is van. Ha ő nem írhatja fel, akkor kérj beutalót endokrinológiára - ott már minden "gyanús" hormont meg fognak nézni.

2021. jan. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
Szépfiút valszeg sosem szerzel, inkább azokra koncentrálj, akik szintén nem túl előnyös külsejűek. Van élet az NB1 alatt is... :)
2021. jan. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Még nincs minden veszve, ha edzel és figyelsz az ételre, akkor bomba alakod is lehet. Ahogy az előzőek is írták, a szőrösödést érdemes kivizsgálni, lehet hormonprobléma. Ha meg mégsem, akkor marad a szőrtelenítés, illetve ha jól keresel a későbbiekben, akkor végleges lézeres kezeléssel is lezárhatod a problémát. Szóval nincs semmi veszve, sok sikert!
2021. jan. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy barátnőm, akinek régebben hasonló tünetei voltak egy betegségtől (ha jól tudom pcos a neve), amikor megismertem, akkor már lefogyott, gyantáztatta magát. Én is csak véletlenül fedeztem fel a szőrösödést. Annyira jól el lehet tüntetni, hogy nem is nagyon lehet észrevenni. Nem akarlak megijeszteni, meg nem is vagyok orvos, de lehet, meg kellene nézetni. Ma már ez is kezelhető, de speciális éltrend, paleo kaják stb. kell hozzá.
2021. jan. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A Varga Irén is kellett valakinek, szóval remény az mindig van.
2021. júl. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

17 éves korunkban egy házibulira egy spanom baratnője elhozta a legjobb barátnőjét, mert mi jófejek voltunk a szemében... hát csak részegek... és szegény lány úgy nézett ki mint Jabba a hutt,...

Belünket kiröhögtük rajta, és bántottuk egész éjszaka lelkileg...

Ezek a házibulik egy falu szőlőhegyén szoktak lenni, és másnap hajnalig nincs busz, szegény haza se tudott menni, egész éjszakát ki kellett bírnia... álítólag utána napokig csak sírt, spanom csaja is rémesen megutált minket 1-2 evre...

Aztán 10ev múlva mikor nosztalgiáztunk és előkerült a téma, spanom felesége előkapta a mobilt és megmutatta nekünk, mit tettünk Jabbával... annyira kikeszítettük, hogy elkezdett sportolni, diétazni, testépíteni, és 10/10es nehézbombázó lett belőle 28éves korára... + a hívatását is megtalálta dietetikus + személyiedző formájában...

Utána megpróbáltam facebookon felvenni vele a kapcsolatot, jo lett volna felcsípni,de sajnos emlékezett rám és nem megbocsájtó típus.

2021. júl. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!