Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más nők is szoktak ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nők is szoktak ilyet csinálni? Rossz lennék emiatt?

Figyelt kérdés

Sajnos nem vagyok túl szerencsés párkeresés terén. Akik nekem tetszenek annak általaban én nem, vagy ha igen akkor már foglalt.

Ezen úgy próbalok segíteni, hogy fejlesztem magam de ez ugye nem egyről a kettőre törtenik. Nem vagyok se buta se csúnya, se zárkózott leginkább csak szerencsétlen:D


Viszont észrevettem hogy ha látom hogy bejövök valakinek az nagyon jól tud esni, még akkor is ha amúgy nekem nem tetszik az illető.

Egyszerűen csak jó érzés látni máson, hogy pl örül (vagy legalábbis úgy jön le) ha lát.


Nem vagyok az a flörtölő típus, nem is tudok. Nem hülyítek be senkit. Nem gázolok mások lelkébe.


Azonban azt észrevettem hogy ha van valaki akiről mondjuk sejtem a visekedéséből, gesztusaiból hogy (lehet) hogy tetszem neki, akkor pl igyemszem sokat lenni a közelébe, figyelni a reakcióit. Néha mintha próbalgatnám kiprovokálni hogy ezt "felfedje". Igazából azért mert jól esik ha azt látom hogy beigazolódik a "gyanú".


Félreértés ne essék, nem teszek kétértelmű célzasokat, nem flörtölök, nem hitegetek senkit se, nem akarom hogy ez rosszul süljön el.


Pelda: úgy alakult néhany hónapja hogy jött segíteni egy barátja a családomnak valami munkában mert sok mindenhez ért. En is segédkeztem akiben csak tudtam. Gyanús lett egy idő után hogy tetszem a sracnak ami meg is lepett mert munkásruhában voltam, kissé kócos haj stb. De az egész tök képlékeny, kb 50-50.


És egy idő után azon kaptam magam hogy szinte már figyelem a reakcióit, hofy mire mit reagál, hogyan viselkedik ha ott vagyok stb. Pedig nem akarok tőle semmit, úgy nem érdekel, inkább csak jólesik a dolog az egómnak.


Igen, egyébkent tapasztapatlan is vagyok ezekbe viszonylag, ezért akár terepfelmérésnek is lehetne nevezni. De sose ment el félreérthető irányba!


Rossz ember lennék emiatt, hogy néha jól esik az egótuning? Mások is szoktak ilyet csinálni?


(Csak hogy nehogy jöjjenek a beszólasok, nem posztolok közösségi oldalakra, van egy-két tök átlag kép, de nem rakom ki semmim, nem csücsörítek, nem rakok ilyen-olyan képeket-nem ilyesmi megerősítésre vagyom. Vannak-e önbizalmi problémáim?-igen)


2021. márc. 17. 19:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
29%
A környezetedtől várod az állandó megerősítést és elismerést. Nem baj ez, csak erősen nárcisztikus hajlam.
2021. márc. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
21%
Tipikus ostoba nő. Majd remélem te is találkozol olyan férfiakkal, akik csak egónövelésre használnak.
2021. márc. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Elírásokért elnézést kérek!
2021. márc. 17. 19:56
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Jól esik ha tetszek valakinek. Szerintem nincs olyan aki erre nemet mond. De kiprovokálni nem szoktam semmi erre utalót olyantól aki nekem nem jön be.
2021. márc. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#2 miért lennék ostoba?


Mégegyszer hangsúlyozom hogy nem artottam senkinek, nem hitegettem, nem voltam vele másmilyen mint mással. Se kedvesebb, se bunkóbb. Nem mondtam vagy tettem semmi félreérthetőt. Valószínűleg az illető észre se vett semmit mert olyan voltam mint bármikor máskor, amilyen a családommal stb.


De ne legyünk álszentek, mindenkinek jól esik ha valakinek tetszik. Jól esik.

2021. márc. 17. 19:59
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nárcisztikus, de tény és való hogy a pozitív visszacsatolásokat, akár tanulmányokra, munkára, bárminemű segìtségnyújtásra, stb stb-re vonatkozóan szeretem. Mert jól esik hallani, hogy "szép munka" vagy hasonló. A dícséret persze hogy jól esik. De ez még nem utal nárcusztikus hajlamra:D
2021. márc. 17. 20:02
 7/17 anonim ***** válasza:
64%

Szerinted a pasik nem veszik észre, hogy figyeled őket, stb?

A férfiak is azonnal megérzik a nők viselkedését. Ha pl érdeklődve tekintesz rájuk. Vagy azt, hogy jól esik neked, hogy látszik, hogy tetszel nekik.

Én a bármilyen egótuningot szánalmasnak tartom. Nem vagy elég magabiztos, így próbálod magad feltuningolni. Az ilyen pasik nagy része meg azt hiszi, hogy tetszenek neked. Szerencsétlen pasikat ezzel csak összezavarod.

2021. márc. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Érdekes, amikor arról van szó, (pl feltesz valaki itt egy kérdést erről) hogy egy nő milyen jeleket "küld" egy férfinek ha tetszik neki, akkor rögtön azok a válaszok jönnek hogy "de hát a férfiak ilyeneket nem vesznek észre".


Én elhiszem amit mondasz csak érzek benne némi ellentmondást hogy ott valaki ki akar fejezni valamit amit a masik tudtára akar adni, ha meg valaki semlegesen viselkedik onnan meg rögtön lejön..



Egyébkent egy szóval sem mondtam hogy ez egy követendő vagy helyes dolog, igazad van, nem túl szép.

De azt gondolom ennél sokkal rosszabb esetek is vannak.

2021. márc. 17. 20:19
 9/17 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ez nem gáz, tulajdonképpen semmit se csinálsz, csak megfigyelsz, de nem áltatod a másikat, nem adsz félreérthető jeleket, hogy megkapd a figyelmet és nem játszadozol, csak egyszerűen jól esik, ha tetszel valakinek, ezért direkt figyeled az erre utaló jeleket. Nekem ez jött le a leírásodból. Ettől nem leszel rossz ember.

Én amúgy nem szoktam ilyesmit csinálni, már csak azért sem, mert kapcsolatban vagyok és a barátomtól kapok így is elegendő visszajelzést, nem éhezem mások figyelmére, viszont így is van olyan, mikor nagyon egyértelmű, hogy valakinek tetszem és ez néha nekem is tud jól esni még így is. Szerintem azért mindenki szereti a pozitív visszajelzéseket (nyilván a kulturált módon jövőeket) és ez egyfajta dicséret. Szóval én egyáltalán nem ítélem el amit csinálsz, valahol érthető és ha tényleg figyelsz arra, hogy továbbra se játszadozz másokkal, nincs vele baj.

2021. márc. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

#9 pont erről van szó!

Tényleg semmi félreérthetőt nem teszek, max annyit hogy figyelem hogy ő hogyan viselkedik, mit reagal, hogyan, mert HA azt látom hogy tetszem x-nek az jól esik, pozitív visszajelzés.


De sosem akarnék ártani senkinek, jatszadoni másokkal.

2021. márc. 17. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!