Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más nők is szoktak ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nők is szoktak ilyet csinálni? Rossz lennék emiatt?

Figyelt kérdés

Sajnos nem vagyok túl szerencsés párkeresés terén. Akik nekem tetszenek annak általaban én nem, vagy ha igen akkor már foglalt.

Ezen úgy próbalok segíteni, hogy fejlesztem magam de ez ugye nem egyről a kettőre törtenik. Nem vagyok se buta se csúnya, se zárkózott leginkább csak szerencsétlen:D


Viszont észrevettem hogy ha látom hogy bejövök valakinek az nagyon jól tud esni, még akkor is ha amúgy nekem nem tetszik az illető.

Egyszerűen csak jó érzés látni máson, hogy pl örül (vagy legalábbis úgy jön le) ha lát.


Nem vagyok az a flörtölő típus, nem is tudok. Nem hülyítek be senkit. Nem gázolok mások lelkébe.


Azonban azt észrevettem hogy ha van valaki akiről mondjuk sejtem a visekedéséből, gesztusaiból hogy (lehet) hogy tetszem neki, akkor pl igyemszem sokat lenni a közelébe, figyelni a reakcióit. Néha mintha próbalgatnám kiprovokálni hogy ezt "felfedje". Igazából azért mert jól esik ha azt látom hogy beigazolódik a "gyanú".


Félreértés ne essék, nem teszek kétértelmű célzasokat, nem flörtölök, nem hitegetek senkit se, nem akarom hogy ez rosszul süljön el.


Pelda: úgy alakult néhany hónapja hogy jött segíteni egy barátja a családomnak valami munkában mert sok mindenhez ért. En is segédkeztem akiben csak tudtam. Gyanús lett egy idő után hogy tetszem a sracnak ami meg is lepett mert munkásruhában voltam, kissé kócos haj stb. De az egész tök képlékeny, kb 50-50.


És egy idő után azon kaptam magam hogy szinte már figyelem a reakcióit, hofy mire mit reagál, hogyan viselkedik ha ott vagyok stb. Pedig nem akarok tőle semmit, úgy nem érdekel, inkább csak jólesik a dolog az egómnak.


Igen, egyébkent tapasztapatlan is vagyok ezekbe viszonylag, ezért akár terepfelmérésnek is lehetne nevezni. De sose ment el félreérthető irányba!


Rossz ember lennék emiatt, hogy néha jól esik az egótuning? Mások is szoktak ilyet csinálni?


(Csak hogy nehogy jöjjenek a beszólasok, nem posztolok közösségi oldalakra, van egy-két tök átlag kép, de nem rakom ki semmim, nem csücsörítek, nem rakok ilyen-olyan képeket-nem ilyesmi megerősítésre vagyom. Vannak-e önbizalmi problémáim?-igen)


2021. márc. 17. 19:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
73%

6.


A gond onnan indul, hogy te kissé manipulatív módon előidézed azt, hogy valaki dicsérgessen. Lehet katonásan lepontozni, de ez így helytelen. Ha csak simán lenne ez, akkor semmi gond, de te szándékosan hajtasz arra, hogy ilyen szituációba kerülj. Ismerek ilyen embert és baromi idegesítő, hogy mindig az ő kötelező jellegű ajnározása az egyik napi programpont.

2021. márc. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem a kérdésre, hanem arra, hogy "azt gondolom ennél sokkal rosszabb esetek is vannak":

Pl. A lopásnál rosszabb az ölés vagy az erőszak, de az nem jelenti azt, hogy a lopás nem rossz.


Amúgy normális, hogy így érzed, de tényleg nem fair a másikkal szemben. Mert figyeled, közelében maradsz stb miatt érezheti úgy, hogy érdeklődsz iránta csak félénkebb vagy azért nem adsz egyértelmű jeleket.

2021. márc. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
82%

Ez annyira fárasztó. Tiniként csináltam ilyet, hogy lestem, mi rám a reakció, és fú, örülök, hogy már nem ilyen vagyok.


Ha meg valaki nem tetszik, semmit nem jelent a bókja.

2021. márc. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Nem pontoztam senki se le.


#11 azt hiszem kicsit félreértettél. Ha teszek valamit azt nem a dícséretért teszem.


Nem várom el hogy bárki ajnarozzon, nem idézgetem elő szándékosan, nem mondogatom hogy "ugye hogy mennyire jó vagyok". Erről szó sincs.


Ha segítek valakinek azt nem azért teszem hogy megköszönje vagy hálalkodjon. Azért teszem, mert szeretnék, mert jól esik.


Csak annyit mondtam, hogy ettől függetlenül jól esik a figyelem igen, jól esik a dícséret vagy az elismerés.

Nem idézgetem elő szándékosan, de ha van, ha jön, az jól esik.


De ez egyébként nem kapcsolódik szorosan a kérdéshez, mert ez egy általánosabb témakör.


Én tökre beismerem hogy alapvetően talán vagyom a figyelemre, vágyom az elismerésre, igen, ez van, lehet hogy jellemhiba, de senki sem tökéletes.

De nem idézgetem szándékosan elő!


Az eredeti kérdésre visszakanyarodva, az inkább egy bizonyos szintű önbizalomhiányhoz vezethető vissza, és hogy jól esik ha azt látom hogy valakinek tetszem még akkor is ha ő nekem nem. De ha pl kedvelem, amúgy szimpatikus, csak nem romantikus/szexuális értelemben akkor igenis imponáló.

Ugyanakkor azt gondolom az a legtöbb embernek jól esik szintén, ha vonzónak találják.

2021. márc. 17. 22:07
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem az esik jól, ha az talál vonzónak, akit én is vonzónak találok, ami baromi kevés ember, mert alacsony a libidóm. Ha valaki vonzónak talál, inkább rideg leszek.
2021. márc. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerintem három féle ember van. Az egyik akinek jól esik az érdeklődés és a bókok és ha ezt tagadja akkor hazudik. A másik az, aki ha kapcsolatban van akkor rá sem néz másra és egy egyszerű "sziát" is tolakodónak vesz, elvégre ő foglalt. A harmadik pedig aki egyedülállóként is annyira visszahúzódó, hogy nem érdekli mit gondol róla a másik.

Szerintem egyáltalán nem kell erőltetni azt, hogy a másik bókoljon. Velem az is előfordult már, hogy én is és az egyik kedves ismerősöm is kapcsolatban voltunk és megegyezte, hogy jól nézek ki. Én is megdicsértem őt. Nem hitegettük egymást, nem voltunk tiszteletlenek a párjainkkal szemben és mi magunk sem gondoltunk többet a dologba.

2021. márc. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

#16 ezzel egyetértek, de én erőltetem másra hogy bókoljon, nem provokalom ki a bókot.

Inkább csak kívancsi vagyok a nonverbális jelekre, ennyi.

2021. márc. 18. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!