Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet egy nyitott házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet egy nyitott házasság előnye, hátránya?

Figyelt kérdés

Megosztó téma, ezért is érdekelnének a vélemények.


A monogámiát vagy a poligámiát pártoljátok?



2021. márc. 18. 15:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
80%
Javaslom az elhajlási engedél c. filmet. Nagyon tanulságos! - Főleg azoknak a pasiknak, akik nyilt kaocsolatot szeretnének.
2021. márc. 21. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A filmet még nem láttam, de meg fogom nézni.

2021. márc. 21. 09:01
 13/20 anonim ***** válasza:
86%

Csak hátránya van.

Állj össze valakivel így, és ha valóban szeretni fogod, nem fogsz tudni rajta osztozkodni. És meglátod, hogy fog érinteni, hogy ő nem így gondolja

2021. ápr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom, hogy nem tudnék osztozkodni a páromon.
2021. ápr. 8. 06:41
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy leírtad a véleményed!
2021. ápr. 8. 06:41
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írták, nem mindenkinek való. Nincs rá szükségem, hogy más nővel éljem meg a szexuális vágyaim, hisz a párom mindent megad és zavarna, hogy más valakivel van együtt, mert van bennem egyfajta önzés, féltés.
2021. ápr. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Olyasmi lehet, mint a nyitott társadalom. Nincsenek szabályok, törvények, erkölcsi normák. Mindenki azzal d.g, akivel akar. Ha ez előny, akkor rajta...
2021. ápr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Csak kíváncsi voltam, mert ez a téma megosztja az embereket.

2021. ápr. 8. 15:31
 19/20 anonim ***** válasza:

Előny:

- nem kötődsz senkihez érzelmileg

- van egy fix szexpartnered

- emellett azzal dugsz akivel akarsz, ha erre van igényed


Hátrány

- Előbb utóbb kialakulhat érzelmi kötődés bármelyik oldalon. Ennek lehetnek negatív következményei.

- minél többet keféltek össze- vissza annál nagyobb esélye van, hogy összeszedtek valami nemi betegséget

- nem kívánt terhesség bármelyik oldalon

- pl( férfiak részéről) ha olyan gerinctelen nővel hoz össze a szex , még akár az is megtörténhet, hogy ha nem vigyáz az ember ( férfiként) , a csaj szándékosan teherbe esik, ês akár a férfi akarata ellenére is megszüli a gyereket, és rátol a pasira egy rakat terhet amit az nem is akart.

Szóval sok probléma felmerülhet.


Mi a házastársammal monogámok vagyunk. A házasságnak igazából csak így van értelme, hisz az a lényege, hogy 1 embernek fogadsz hűséget.

2021. ápr. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Az biztos, hogy ha kialakul az érzelmi kötődés, adódnak problémák. Való igaz, ha valaki túl szabados a szexben, elkaphat valamilyen nemi úton terjedő betegséget, stb.


Én elfogadó, toleráns embernek tartom magam. Nem ítélkezem mások felett, de én sem tudnám magam elképzelni egy nyitott kapcsolatban.


Köszönöm, hogy válaszoltál, ment a zöld kéz.

2021. ápr. 9. 08:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!