Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy 16 éves fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy 16 éves fiú létemre a 30+-os nők jönnek be?

Figyelt kérdés
Tudom hogy esélyem se lenne egynél sem, csak érdekel hogy vannak e más is így vele mint én

2021. márc. 18. 16:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%

Miért ne lenne normális? Mindenkinek más tetszik.

Nekem pl bejönnének az apám korú férfiak. (de nem kezdek velük)

2021. márc. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
76%
Nincs abban semmi különös, - a leggyorsabban ők centrifugázzák ki a férfi embert...
2021. márc. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
76%
Mamár legális az is, ha az anyádat szereted....
2021. márc. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
51%
Evezredes hagyomany, csak azelott altalaban bordelyba vittek a fiukat beavatasra. A korodbeli lanyok nem szexet akarnak, hanem szerelmet, es tettetik, hogy elveznek, hogy megtartsanak. Egy igazi no elvezni tudja.
2021. márc. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
78%

18!

Nem tudom, hogy ezt az élvezést hogyan gondoltad, remélem nem mint elélvezést, tehát orgazmust. Van, aki 16 évesen sem, és 36 évesen sem tud elélvezni, ez nem a kortól, és nem is a tapasztalattól függ. Attól pedig, hogy valaki nem tud elélvezni, még igenis lehet igazi nő.

Ha pedig élvezés, mint jó érzésre gondoltál,az megint nem oké. Normális ember elmondja ha valami nem tetszik neki, mindegy hány éves. És megint nem attól lesz valaki normális nő, mert élvez valamit.

2021. márc. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
41%
előző válaszom a 16-nak ment!
2021. márc. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
61%
Nem baj. A legtöbb fiatal fiú így érez. Csak nézd meg, hogy ne legyen férje...vagy párja...és ne legyen erősebb nálad..😉
2021. márc. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!