Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagál egy nárcisztikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagál egy nárcisztikus arra, ha új párom lesz?

Figyelt kérdés

Tudom, vannak a témában videók, de tapasztalatok érdekelnének.

Érdemes szólni az új párnak, hogy van egy exem, aki minden lehetséges módon próbál velem újra és újra kapcsolatba lépni?

Ha esetleg rájön, hogy van új párom, az hogy hat rá? Megpróbál belerondítani, vagy ennek hatására leszáll az adott "forrásról"?

Köszönöm, ha megosztjátok a tapasztalataitokat. :)


2021. márc. 18. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
de erdekes hogy az ilyen idiota picsak ha szetmennek a csavojukkal, egybol narcisztikusnak meg skizofrennek nevezik. normalisak vagytok? pszichologusok vagytok esetleg hogy ezt megtudjatok allapitani? vagy csak a teszko kassza mogott kigugliztad gyorsba? idiotak
2021. márc. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Neked mi a problémád?
2021. márc. 18. 17:21
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Az utolsó napokban/hetekben megszaporodtak az ex "aki minden lehetséges módon próbál velem újra és újra kapcsolatba lépni". Olyan szinten sok az ilyen kérdés, hogy már amikor meglátom a kérdést, tudom, hogy ugyanaz a személy írta. Hiába változtatja meg ex/új akkor is lehet tudni, hogy egy megszálott nő az. Az egy dolog, hogy kattog rajta, de minden formában leírta már a storyt. Unalmas!

Inkább töröld ki az életedből, de ne kattogj ennyit rajta, mert az elmegyógyintézetben fogsz kikötni.

2021. márc. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam, hogy azért gyakori kérdések ennek az oldalnak a neve, mert vannak kérdés-és problémakörök, amikkel gyakorta találkozunk az életben. Elnézést kérek, ha bárkit is megzavartam a kérdésemmel, én tapasztalatokért fordultam ide. Az oldalon nem vagyok jártas, így nem tudom, mennyire,, szaporodtak meg" az ilyesfajta kérdések. Én nem találtam ilyen kérdést a keresőben, de bizonyára igazad van.
2021. márc. 18. 17:40
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hirtelen nagyon szerelmes lesz. De csak addig, amíg le nem győzi az ellenfelet, utána ugyanúgy nem fogsz neki kelleni, ahogy addig se.
2021. márc. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!