Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nárcisztikus embernek mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nárcisztikus embernek mivel lehet a legjobban visszavágni?

Figyelt kérdés

Az exem tönkretett engem lelkileg, jó ideje csak szedem össze magam.

A részletekbe nem mennék bele, de rengeteget bántott engem, szándékosan. (fizikálisan nem)

Próbálnám összeszedni magam és élni az életem, ha már végre megléptem, hogy kilépek a kapcsolatból, de így is nehéz nekem.

Az exem nem hagy engem békén és hónapok óta ez megy. Már el fogom intézni az új telefonszámot, mert ez az egyetlen megoldás. Hiába tiltom, blokkolom, mindig megkeres egy új telefonszámról és már nagyon elegem van, és most visszafogottan fogalmaztam.

Aki volt ilyenben és tudja mit élek át, az tudja, hogy nem olyan egyszerű azt megfogadni, hogy ,,ne foglalkozz vele".

Neki már van egy új és csodálatos látszatkapcsolata. Onnan tudom, hogy látszat és csak engem akar rugdosni, hogy ő maga írta le, hogy egyáltalán nem boldog és megbánta, hogy hagyott engem menni. De persze ezek ellenére mégis vele van, posztolja a közös fotókat, amiket tudja, hogy látok valószínűleg, mert sajnos már a barátaimat is felb.ssza a jelenség és mutatják nekem. Már őket is megkértem, hogy töröljék le, tiltsák le, mert ez így nekem nem jó.

El nem tudom mondani, milyen régóta hallgatom, hogy jajj, soha többet nem foglak már keresni, ne haragudj, békén hagylak, stb-stb.

Legutóbb is elküldtem már melegebb éghajlatra, de tudom, hogy megint eltelik pár nap/hét, és ismét megpróbál majd megkeresni, mintha nem történt volna semmi.

Tudom, hogy az a célja, hogy rajta kattogjak és ne veszítse el a figyelmem és próbálok úgy tenni, mint aki leszarja, de nyilván belül meg nagyon felidegesít és felzaklat. Én komolyan nem értem, miért jó ez neki, miért nem lehet engem békén hagyni végre.

Kérdésem lenne, hogy mivel tudok egy ilyen embert a legjobban büntetni?

Azzal, ha a legközelebbi megkeresésére annyit sem reagálok, hogy hagyjon?

Én már attól is félek, ha 1x lesz egy új kapcsolatom, akkor minden erejével azon lesz, hogy tönkretegye, mert állandóan azon pörög, van-e valakim.

Mit lehet ilyen emberrel kezdeni? Én komolyan nem tudom már. Semmi rosszat nem tettem, nem tudom, miért bánt szándékosan még mindig.


2021. márc. 17. 08:40
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
100%
Ignoráld, neki rossz lesz, mert levegőnek nézik, neked jó lesz, mert nem szívja az energiád.
2021. márc. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
100%
Pont azzal hogy figyelmen kivul hagyod. Ha sokat zaklat akkor fenyegesd meg feljelentessel attol felni fog.
2021. márc. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nem fél semmitől..Már emberként sem tudok beszélni róla. Borzasztó gátlástalan, 0 felelősségtudata van. Családja ellen is olyan dolgokat tett, hogy csak bámultam... És komolyan azt hiszi, hogy mindezért a család okolható, ő miattuk van, tök természetes, amit tett...
2021. márc. 17. 08:50
 4/52 anonim ***** válasza:
100%

Ignoráld. Ne válaszolj, ne reagálj, főleg ne küld el melegebb éghajlatra. Azért csinálja amit csinál, mert reakciót vált ki belőled. Miért olyan nehéz figyelmenkívül hagyni? Ha új számról hív, hallod hogy ő az, csak simán kinyomod.

Amíg bármit is reagálsz a próbálkozásaira, addig nem fog békén hagyni.

2021. márc. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi. Akkor nem reagálok sehogy, semmire innentől..
2021. márc. 17. 09:22
 6/52 anonim ***** válasza:
100%
Ignorálásnál hatékonyabb fegyver nincs. Az ilyen emberek utálják, ha semmibe nézik, borzasztóan bántja az egójukat.
2021. márc. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
100%
Arra készülj fel, ha ignorálod, az elején, néhány napig még durvábban fog ostromolni, lehet még "térdre is rogy", hogy te vagy éelte nagy szerelme. De ne dőlj be, amit foglalkoznál vele, ott hagyna az út szélén. Pár nap után le fog csitulni és békén fog hagyni idővel. Tudja hol laksz? Jelent már ott meg?
2021. márc. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:

Nem tudja hol lakok, mert szerencsére elköltöztem azóta.

De mindig próbálta kiszedni belőlem, hogy hol élek...

A munkahelyem viszont változatlan. :(

2021. márc. 17. 09:31
 9/52 anonim ***** válasza:
100%

Ebben volt részem.

Amitől begőzöl: 1. Teljes ignorálás!!! A legfontosabb. Nem szabad hogy hatni tudjon rád! 2. Ha mással lát és boldognak :-)

2021. márc. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:
Akkor biztos lehetek benne, ha legutóbb is még reagáltam, akkor fog még keresni újból?
2021. márc. 17. 09:35
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!