Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Helló.

Szóval a feleségem munkahelyén barátilag megismerkedett egy sráccal. Párom 33 a srác 23 éves.

Történt, hogy kölcsönkért tőle 10 ezer forintot. A srác 20 ezret adott, mondván nem tudja felváltani. Persze mindezt a tudtomon kívűl. Nem voltunk rá szorulva, nem is értem minek kérte. Nem is ez a lényeg. Mikor vissza akarta adni, a srác közölte vele, hogy nem kell vissza adni, cserébe csak egy randit kér... Természetesen párom azonnal elutasította, és oda akarta adni a pénzt. A srác nem fogadta el. Most le nem száll a páromról, folyton írogat neki, a munkahelyén zaklatja, legújabban már csiklandozza páromat, amin nagyon kiakadt a párom. Én is írtam már a srácnak, hogy ezt nagyon gyorsan fejezze be. Páromnak azt mondja fél tőlem, bár soha nem tettem még utalást sem arra, hogy bántani akarom. Kb 2 alkalommal írtam neki.

Mondtam a feleségemnek, hogy jelentse a felettesénél a zaklatás tényét, de nem akarja kirugatni a beteg anyjával él egyedül albérletben, és hát ugye itt a korona. Én alapvetőleg nagyon békés természet vagyok, de mikor elmondta, hogy csiklandozza és molesztálta, kinyílt a bicska a zsebemben. Mit tegyek? Vagy a párom mit tegyen?

Az, hogy pénzt kért tudom hiba volt, de nem is ez a lényeg. Párom arra kért, hogy várjam meg a munkahelye előtt a srácot és adjam neki oda én a pénzt. De félek, hogy ennek nem lesz jó vége... Még ha birka türelmem is van.



2021. márc. 18. 19:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szóljon a munkahelyén. Mégis miért kéne védenie ezt a kis köcsögöt? Talán ebből megtanulja, hogy a tetteinek kövezkezményei vannak. Ha nagyon jófej egy utolsó figyelmeztetést adhat. A pénzt meg a szólás előtt rakja le az asztalára egy borítékban és kész. Téged meg felesleges ebbe belekeverni, mert csak felbosszantod magad.
2021. márc. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én is ugyanezen a véleményen vagyok. Minden tettünk nem következménye van, ezt kellene megtanulnia ennek a srácnak. Én tuti lazán jelenteném. De a párom ilyen átkozott jó lélek... 😠
2021. márc. 18. 19:57
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Van ötletem:

A feleséged mondja meg a srácnak, hogy ha nem hagyja abba, akkor szól a feletteseknek és ha netalán kirúgják, akkor alighanem munkanélküli lesz és gondozhatja a beteg édesanyját s mindezért vessen magára. Vegye ezt utolsó, de határozott felszólításnak és fogadja el a pénzt.

Ffi.

2021. márc. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Közölte vele. Erre megy a mű hiszti, hogy felmond és keres másik munkahelyet. Persze azóta is felmond. Lassan 2 hónapja...
2021. márc. 18. 20:11
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig zaklatja a feleséged?

Ha igen, akkor lépjetek egy lépést előre és szóljon a főnöknek. Kidobni ezért aligha fogja (ez csak a megfélemlítésére lenne jó), de egy fegyelmit vígan kaphat. Mondja azt is a feleséged, hogy miatta nem tud a saját munkájára összpontosítani.

2021. márc. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Feltétlen írd meg mi történt! Pls, érdekel!
2021. márc. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen zaklatja. Napjában többször is. Ez a csikizős dolog tegnapi eset.
2021. márc. 18. 20:57
 8/14 anonim ***** válasza:

A feleséged egyedül van a munkahelyén? Más nincs jelen? Zaklatáskor nem tudja őt orron vágni, hogy elinduljon az orra vére? Vagy rohanjon ki a folyosóra, emberek közé és kiáltson, hogy segítsenek neki.

Kutyára bottal!

2021. márc. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Bár elég karakán a feleségem, nekem bevalotta, hogy egyenesen fél a sráctól. Szóval nem annyira járható ez az orrba vágósdi. Még mindig szerintem is az lenne a legjobb ötlet ha a felettesének szólna. Azaz, már egyszer szólt, hogy többet érez a srác mint kellene, de a főnőke kinevette. Mármint azt a tényt, hogy a párom az életben szóba nem állna egy 23 éves elhízott igénytelen emberrel. De azt is mondta a főnöke, hogy nyugodtan szóljon ha bármi probléma lenne a sráccal. Ez persze a fülébe jutott mire megfenyegette a páromat, hogy megvárja a munkahely előtt, hogy " megbeszéljék " a szituációt. Azóta fél a sráctól. Magamról tudom, hogy ha szemtől szembe találkoznék a gyerekkel, nem úszná meg szóbeli figyelmeztetéssel. Mert ezen már túl vagyunk, mégha íràsban is. Sport szerűen űzöm 12 éve a khalit. Pont ezért nem akarok vele még találkozni sem. Semmi kedvem ahhoz, hogy kiprovokáljon egy verést, aztán még én szívom meg a végén. De ez sem mehet a végtelenségig, hogy se itthon se a munkahelyén nincs nyugta tőle páromnak.
2021. márc. 18. 21:18
 10/14 anonim ***** válasza:
62%
Jesszusom... és ezek után még a pasit védi? Itt vagy valami nem kerek, vagy én tényleg nem értem a feleséged.
2021. márc. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!