Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen egy csinos nő? Kire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy csinos nő? Kire mondjátok, hogy csinos?

Figyelt kérdés
2021. márc. 18. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
16%

Várkonyi Andi, Horváth Évi...jajj ha egyszer alájuk szagolhatnék...minden tiszta fehér lenne.

28F

2021. márc. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem nevekre vagyok kíváncsi.
2021. márc. 18. 20:10
 3/9 A kérdező kommentje:
Általánosságban kérdezem.
2021. márc. 18. 20:11
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

A csinosat használom olyan nőre is aki nekem ugyan nem kéne de attól még odafigyel magára , az öltözködésére a külsejére.


De mondom ezt olyanra is akivel le is feküdnék.

2021. márc. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Számomra a csinos nő, ápolt, messziről kitűnik a többi közül, szép, szép az arca, jól öltözik, tudja mi áll jól neki, tehát nem vesz fel olyan ruhát, ami nem megfelelő az alakjához. Jó illatú, szép a körme, a bőre, a haja. Szépek a fogai, vékony, kifinomult. Nem megy utcára zsíros hajjal. Visszafogottabb smink, szép ruha, vagy blúz, szoknya, magassarkú cipő, megfelelő ékszerek. Inkább elegánsan öltözködik nem sportosan. A ruhái passzolnak egymáshoz. Nem gyürött, nem piszkos,foltos. Pl Katalin hercegnő ő csinos. Sosem lestrapált. Vagy Audrey Hepburn. Nekem ez jutott eszembe.
2021. márc. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Én a jól öltözöttre mondom.
2021. márc. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2021. márc. 19. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Nehéz leírni, mert azt egy teljes összkép adja meg! Haj, smink, ruha, és lábbeli! Lehet teljesen átlagos nő is annyira csinos hogy leesik az ember álla, ha pont eltalálja az alakjához való ruhát, a megfelelő smink mennyiségét( sokaknak csak egy apró kis smink is nagyon jól áll).
2021. márc. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%
Én is arra a nőre használom a csinos jelzőt, aki alapjáraton lehet hogy teljesen átlagos, de fel tud úgy öltözni, sminkelni, hogy nagyon szép legyen. Hiába nincs kirívóan szép arca és alakja, csinos úgy is tud lenni egy nő, hogy ápolt és igényes.
2021. márc. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!