Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek 1 cigány csajjal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek 1 cigány csajjal?

Figyelt kérdés

Van itt a faluba ahol lakok egy kb 20 21 éves cigány lány ( én 25 vagyok) nem az a fekete putris fajta. Elegge vilagos a bore , igazabol igy elso korbe nem is igazan mondanad meg rola , csak latom kikkel jarkal meg merre lakik.


Visszahallottam hogy tetszek neki nagyon , meg mikor látom lesüti a szemét , mosolyog kicsit stb...


Ti megprobalnatok? Ebbe a virushelyzetbe mar nagyon kivagyok ... semmi buli semmi elet , tok sivar az egesz.

Elszorakozni jo lenne. Bar mondom elegge para , nem.nagyon mennek hozzajuk :D

Amugy a csaj se vmi nagy durranas , kicsit molett hatalmas dudakkal



2021. márc. 20. 11:15
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
0%
#29nem trógerkodás volt,elvittük őket olyan helyekre és programokra ahová az életben nem jutottak volna el.
2021. márc. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. márc. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
100%
Nem javaslom.
2021. márc. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
35%

Nem igazán értem, hogy mi eza cigány utalat, vagyis értelek. DE nem kell általánosítani, plane akkor nem, ha nem putris fajta.

Én nagyon sok cigány csajjal feküdtem már le, egyikről sem mondta volna meg egyikőtök sem, hogy cigány a csaj. (najó 1-2-ről talán) Mindegyikőjük tehetseges volt valamiben, az egyik gyönyörű, tőle szebb magyar lányt sosem lattam. A masik jól énekel, a harmadik szorgalmas stb.

Arra figyelj kérdező, hogy legyél vele őszinte, mar az elején tisztazd, hogy max scak szexet akarsz vagy ha akpcsoaltot akkor azt is az elejen tisztazd de akk tedd oda magad. Lényeg, hogy legyél őszinte és igen, védekezesre nagyon odafigyelni.

2021. márc. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
100%
Sok ember csak köpködős , obcén szavakat használó , agresszív cigányt látott azt is kb külső szemlélőként , mindig csak annyit várjunk el mástól amilyenek önmagunk is vagyunk, a kettős mérce az sok emberben meg van .Bizonyos cigány családokat viszont én is kerülnék, legtöbbször ránézésre meglehet mondani ki milyen de ritka esetekben becsaphat az előítéletünk .
2021. márc. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
100%
Ki van zárva!
2021. márc. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
67%

Ismerek ilyent, volt osztálytársam cigány volt, (lány) ő normálisan tudott viselkeni, jó tanuló volt mindig! Nem voltak szegények se, családja is normálisnak tűnt, esküszöm ilyent azóta se láttam, testvérem volt haverja összejött a lánnyal (ez miatt szakadt meg a barátság hogy képes volt cigánnyal összejönni)

Én csak annyit tudok hogy miután szakítottak a kedves rokonjai a lánynak úgy megverték hogy hónapokig kórházban volt....

És igen bizosan kapott a lány se tagadta meg a fiú sem a történteket, (mivel rákérdeztem) azóta én sem beszélek egyikkel sem, akkor se ha elmennek mellettem az utcán.

2021. márc. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
79%
Semmi sem vér és genetika, ha nem nevelés kérdése, és öntudatosság .
2021. márc. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
62%
38. Ezt rosszul gondolod. A kutyából sem lesz szalonna, még ha felhizlalják akkor sem.
2021. márc. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
24%
39. A harci kutyából is lesz szerető családtag pedig !
2021. márc. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!