Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Válófélben vagyok, de addig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válófélben vagyok, de addig nem szeretnék senkivel új kapcsolatot kialakítani. Ezt jól teszem?

Figyelt kérdés
Épp válni szeretnék a férjemtől. Megismerkedtem egy másik férfival, akivel nagyon jó kapcsolatot alakítottam ki. Nem történt köztünk semmi, még csók sem, csak nagyon jó barátok lettünk. A pasi szeretne velem tovább lépni, de én addig nem szeretnék vele semmi mást, amíg nem váltam el. Már vagy három hónapja megy ez a huzavona, mert ő szeretne többet és én pedig csak barátkozom vele. Legutóbb azt mondta, hogy egy ideig megy neki hogy mindenféle kifogással lerázom szex terén, de egy idő után majd már őt nem fogja érdekelni velem a szex. Viszont barátok akkor is maradni fogunk, ezt már mind a ketten megbeszéltük, hogy bárhogy is alakul a barátság az megmarad. Szerintetek ezt a szex témát azért mondta csak mert már sürgetni akarja a dolgot, vagy tényleg létezik ilyen hogy ha egy nő tetszik egy pasinak akkor az később is tetszeni fog? Ja és tudom hogy nem szerelmes belém, de csomószor mondta már nekem hogy imád. Szerintetek? Én nem tudok kiigazodni rajta.
2021. márc. 20. 16:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%

Aztan beleszeretsz ő meg lelèp.

Válás után szakítàs.


Én amugy ha akarok vkit nem időzitgetek jobbra balra az biztos

2021. márc. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Jó, de addig nem szeretném a dolgot, amíg a másik kapcsolatomat nem zárom le. Csak az a baj, hogy ezek szerint nem lesz a pasinak ehhez elég türelme. De nem értem, ha vonzódik hozzám, akkor az később már nem lesz meg benne? Azt mondta ő egy idő után falakat húz, és nem akar majd összejönni velem. De ez csak úgy el tud múlni? Ugyanis nekem később is tetszeni fog az biztos. Meg ez is hogy nem szerelmes de azt mondja imád, ezt sem tudom értelmezni. Miért dobálózik ilyen szavakkal, amiket félre lehet érteni?
2021. márc. 20. 17:06
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján úgy hangzik, mintha csak egy kis szexre akarna rávenni.
2021. márc. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs más megoldás, és nagyon le szeretnél feküdni vele, akkor az is játszhat hogy megbeszéled a férjeddel: már nem tartoztok össze, csak papíron, de az is hamarosan megszűnik. Mindkettőtöknek szabad a pálya.
2021. márc. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezen kár filozni. Szexpartner esélyes max. De abból sem a tartósabb tipus a sràc
2021. márc. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Konkrétan szivatod szerencsétlent. Már eddig is bőven türelmes volt. Ne lepődj meg, hogy mire elválsz (lesz még legalább fél év) ő már egy másik nőt boldogít.
2021. márc. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak b*szni akar egyet mivel érzelmileg most labilisnak talál, mellesleg én neked adok igazat, előbb a válás legyen meg.
2021. márc. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igen, én nem hülyítem, viszont nagyon fontos nekem, eddig nagyon jó is volt a kapcsolatom vele, ez a baráti, viszont most rosszul esett hogy majd eltol magától, mert egy idő után nem fogom érdekelni, mint nő.
2021. márc. 20. 18:08
 9/17 anonim ***** válasza:
34%

Ebből neki az jön le hogy valszeg a libidod nem lehet magasan. Ez nem vonzo általában.

Nezd forditva. Mondjuk nagyon vágysz szexualisan vkire de ő hezitál huzza az időt, ez olyankor lombozo is tud lenni. Nem lesz vihar meg szenvedély az már alapbol biztos.

2021. márc. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

"Épp válni szeretnék a férjemtől. "


Már minimum 3 hónapja, de gondolom egy lépést nem tettél az ügy érdekében.

Normális ember nem bonyolódik olyan kapcsolatba bele, ahol a másik majd esetleg elválik, ki tudja mikor, ha egyáltalán.

2021. márc. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!