Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Válófélben vagyok, de addig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válófélben vagyok, de addig nem szeretnék senkivel új kapcsolatot kialakítani. Ezt jól teszem?

Figyelt kérdés
Épp válni szeretnék a férjemtől. Megismerkedtem egy másik férfival, akivel nagyon jó kapcsolatot alakítottam ki. Nem történt köztünk semmi, még csók sem, csak nagyon jó barátok lettünk. A pasi szeretne velem tovább lépni, de én addig nem szeretnék vele semmi mást, amíg nem váltam el. Már vagy három hónapja megy ez a huzavona, mert ő szeretne többet és én pedig csak barátkozom vele. Legutóbb azt mondta, hogy egy ideig megy neki hogy mindenféle kifogással lerázom szex terén, de egy idő után majd már őt nem fogja érdekelni velem a szex. Viszont barátok akkor is maradni fogunk, ezt már mind a ketten megbeszéltük, hogy bárhogy is alakul a barátság az megmarad. Szerintetek ezt a szex témát azért mondta csak mert már sürgetni akarja a dolgot, vagy tényleg létezik ilyen hogy ha egy nő tetszik egy pasinak akkor az később is tetszeni fog? Ja és tudom hogy nem szerelmes belém, de csomószor mondta már nekem hogy imád. Szerintetek? Én nem tudok kiigazodni rajta.
2021. márc. 20. 16:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

9# a kérdező nem tudja hogy mit akar ettől a pasastól!!! 🤷🏻‍♀️

Konkrétan leírta hogy vele kapcsolatban egy nagy kérdőjel az egész, mivel tényleg sz*r időszakban van. A fickó csak ki akarja használni. Elég egyértelmű, hogy ő hülyíti a kérdezőt, most miért jött létre az oldal? Mindenkit védjünk” a maga módján, csak azt ne akit kellene?

2021. márc. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez a barátság pont addig lesz még míg nem jön össze mással.
2021. márc. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezek érdekes problémák. Volt már válófélben lévő csajom, egy pillanatra sem volt kérdés, hogy szexelünk-e. De annyiféle ember van. Szerintem a kapcsolatodat régen lezártad, a papír csak a dokumentáció intézéshez kell.
2021. márc. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én összejöttem egy lánnyal. De még volt egy hapsija.

Egyéb körülmények miatt egy hónap alatt szakított. Addig nem volt semmi.

Három hónapot nem biztos, hogy kibírtam volna.

2021. márc. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
40%

#11: "A fickó csak ki akarja használni. "


Inkább a kérdező akarja talonban tartani a pasit. Szexelni nem akar, a válás is kérdéses, de azért ápolgassa a pasi a lelkét és tartson ki mellette.

2021. márc. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont hogy nem tudja mit kéne csinálnia és próbál korrekt maradni egy ilyen nem korrekt kapcsolatban is. Ez szerintem hiba, de ha neki ez jó, akkor lehet így csinálni.
2021. márc. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Összezavarodtam. Ha ez csak szex (erre utal az is hogy undorítóan sürget zsarolással), mert ő nem akar komolyabbat, akkor minek várni vele? Szexelni érzelmek nélkül bármikor lehet.

Gyanús hogy részedről ez már érzelem is, ami baj mert ez a pasi csak bántani fog. Tőle ne várd hogy megváltozik érted meg majd beléd szeret. Sajnálom de ilyen csak a mesében van. Válással a nyakadban szerintem ideje a fejeddel gondolkozni.

2021. márc. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!