Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem miért nem sikerül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem sikerül semmilyen kapcsolatot kialakítani senkivel?

Figyelt kérdés

Ez nekem mindig is fájó pont volt az életemben, hogy sehová nem sikerült beilleszkednem. Kezdve az óvodától a felnőttkorig. Barátaim nem nagyon voltak, viszont többen összefogtak ellenem, és ki voltam közösítve. Felnőttként viszont a párkapcsolataim sem sikerülnek. Nem igazán sikerült emberi kapcsolatokat kialakítanom egész életemben. Most így 27 évesen lett nagyon elegem az életből, abból hogy én mindenhonnan csak kilógok, és nem vagyok elég jó senkinek.


Ennyi évesen már a legtöbb embernek sikerül normális kapcsolatot kialakítani. Rossz érzés hogy én nem érek semmit.


Volt egy párkapcsolatom, de velem szakítottak, de amúgy át is vertek. Persze a volt barátom azóta már megtalálta az igazit, csak nem az én személyemben.


2020. jan. 19. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Nekem sincs senkim, de amikor látok boldog párokat, mosolygok, gondolatban hosszú boldogságot kívánok nekik, és szintén gondolatban megsimogatom az arcukat.



Te egyszerűen irigy vagy, részben emiatt sincs senkid.

2020. jan. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező!! Hallottad -e már bárkitől azt, hogy az életben a megismerés maga, ami jó? Nem ideig-óráig jó- hanem örök érvényűen jó.



A gnózisz, ahogy a görögök mondták, a világ megismerése. Ennek elengedhetetlen része az önmegismerés. "Ki vagy te? A határtalan, aki a határok közt megjelent"- mondja Weöres Sándor. És ezért jelenik meg minden ember, hogy az igazságot megértse.



Olvastad Weörestől: A teljesség felé c. írását? Olvasd el. Érdemes.



Vagy olvasd Szabó lőrincet:



Fák, csillagok, állatok, kövek



szeressétek a gyermekeimet.



Ha messze voltak tőlem, azalatt,



eddig is rátok bíztam sorsukat.



Énhozzám mindig csak jók voltatok,



szeressétek őket, ha meghalok.



Tél, tavasz, nyár ősz, folyók, ligetek,



szeressétek a gyermekeimet.



.........olvad tovább. Önsajnálat helyett.

2020. jan. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Mert Aspergeres vagy autista vagy. Sokadik kérdésed ez, amivel nincs baj, csak szakemberhez kéne fordulni.
2020. jan. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Hellmano ***** válasza:
Nekem is az tűnt fel, hogy hetek óta ezt kérdezgeted csak másképp, de mindig ugyanaz a vége...
2020. jan. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

attól, hogy minden nap kiírod a problémád attól még nem fog változni semmi.


Ráadásul bazira felesleges kiírnod, ugyanis egyik válasz sem jó számodra..

2020. jan. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!