Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex = Boldogság?

Figyelt kérdés

Sok férfi kritizálja itt a nőket, hogy ők bármikor szexelhetnek. Az ilyen tartás nélküli bármikor kapható férfiak szerintem ennyit is érnek, de nem ez a lényeg. Hanem hogy tényleg ettől már nem szabadna, hogy baja legyen az élettel a nőnek? Nem lehet boldogtalan, depressziós, magányos, nem láthatja reménytelennek, kilátástalannak az életét, mert pár alak a kocsmából megcsinálná a bokorban két sör között?

Ezeknek a férfiaknak ennyi az élet? Ha lenne kit dugni, akkor már nem is lenne semmi problémájuk?



2021. márc. 21. 08:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%
elég fura és alja körökben mozogsz
2021. márc. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
igen
2021. márc. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Egyeske nem sikerült elolvasni, de segítek:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2021. márc. 21. 08:26
 4/16 anonim ***** válasza:
20%

ez az én kérdésem.

#1 vagyok

2021. márc. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
98%

Minden múlékony és illuzorikus, semmitől sem várható tartós boldogság. Sokmindennel kapcsolatban ezért is alakul ki függőség.

Nincs olyan, hogy "ha ezt elértem és az is teljesül, meg amaz is, akkor majd boldog leszek". Ez max délibáb-kergetés.

2021. márc. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%

Szex = levegő némi túlzással, de gondolkodjatok el rajta.


Ha van szex az életedben (és tegyük fel kamasz korod óta mindig ott volt alapvetően), akkor azt te marha természetesnek veszed. Szidsz másokat, hogy mennyire hajlandóak lennének a szexért akár lemenni kutyába, közben neked a felnőtt életedben sosem volt akár 1-3-5 év, ami szex nélkül telt volna. Természetes neked, hogy viszonylag könnyen kapsz, ha akarsz, mint levegőt is. Ha nem kapnál egyszer, na akkor tudnád meg mit élnek át azok, akiket lenézel.

2021. márc. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
valahol sajnálom -de nem lenézem- a pasikat, sokkal nehezebb dolguk van valóban, mint a nőknek.;(
2021. márc. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ha tudnál bármit a depresszióról, nem képzelnéd azt, hogy két perc reszelés megoldja. Te nézed le azokat, akiknek nem ennyiből áll az érzelmi élete.
2021. márc. 21. 08:54
 9/16 anonim ***** válasza:

depressziv emberrel szexelni elég rossz vagy nem is lehet.

nekem is volt 3 évig, folyamatos libidó és erekciós problémák, csalódás magamban, eleve egy csalódásnak éreztem az életem, amikor tetszettem vkinek egyből az volt h úristen h fogok megfelelni neki, teljesiteni, tuti bukó, elhagy, ilyesmik.


örültem volna olyan társnak, aki türelmesen pátyolgat és biztos pontot jelent ahova bújhatok. nem volt ilyen, önmagamnak kellett ilyen ponttá válnom, túl is lettem a helyzeten. nem szexeltem azóta, valószinüleg mostmár nyugodtabban mennék ilyen helyzetbe.

2021. márc. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
Ezen az oldalon igen.. kb ennyiből áll a boldogság.
2021. márc. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!