Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Miért történek ezek? Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Röviden 6 éve vagyok kapcsoltaban egy 25 éves férfifal (én 25 éves lány vagyok). Minden rendbe volt,össze is költöztünk,szeretjük egymást.Mégis körülbelül 2-3 hónapja az első nagy szerelmem elkezdett reagálni a közösségi oldalon megosztott történeteimre,majd elkeztünk beszélgetni.Utóbbi időben bár hova megyek mindig ott van első nagy szerelmem ilyen véletlenszerűen folyton egymásba botlunk,egy városba élünk.Neki is van párkapcsolata és amint mondtam nekem is. Tegnap is összefuttunk és amikor megláttam olyan volt mint régen,pillangók hasamba,zavarba jöttem és mai nap csak rá tudok gondolni..Annyira rossz,mert tudom mi már nem lehetünk együtt,nem tudnék bizni benne,kihasznált,stb..Mégis erős érzelmeket vállt ki belőlem mai napig..

2021. márc. 21. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Mert buta vagy és mész az árral... Most lépd meg a következőket:

1. megírod neki, hogy eszedbe jutott a sok rossz emlék és nem akarod, hogy jelenlétével emlékeztessen

2. megkéred, hogy tiltson le

3. letiltod és letörlöd az eddigi közös üzeneteket

2021. márc. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Mert nem zártad le magadba a dolgot. Ésszel feléred, de szívvel nem.
2021. márc. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Tessék megint..6 éves kapcsolat, ex felbukkan, egyből pillangók meg csak rá gondolsz. Komolyan mondom undorodom már
2021. márc. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Erősnek kell lenned. Ez olyan dolog, ami még sokáig meglesz.
2021. márc. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én is undorodom,de te nem tudod milyen érzések voltak iránta és rengetegek szenvedtem miatta,hogy elfejtsem és tovább lépjek...rengeteg energiát fektettem bele...6 évig semmi problémám nem volt,soha nem gondoltam rá..utóbbi időben ahogy felbukkant újra feltörtek a régi érzések,amit hidd el én se akartam, de érzéseineket sajnos nem tudjuk irányitani...
2021. márc. 21. 19:00
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor a meglévő kapcsolatod, a barátaid és a család tud segíteni. Foglald el magad... Vizsgáld meg a jelenlegi kapcsolatod és próbáld erősíteni.
2021. márc. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell zárnod az életedből az exed, mert lehet, hogy rá fog menni a kapcsolatod fölöslegesen.
2021. márc. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

" rengeteget szenvedtem miatta"


"pillangók hasamba,zavarba jöttem és mai nap csak rá tudok gondolni.."


Értem. Aha. Just like a woman.

2021. márc. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj arra, hogy kihasznált, átvert, szemét volt veled.

Ha össze is jönnétek, mi a garancia arra, hogy legközelebb nem teszi ezt meg, amikor megint kapcsolatban lennétek?

Ez az ember leszerepelt.

2021. márc. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!