Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért keresed még a régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keresed még a régi szerelmedet?

Figyelt kérdés
Új kapcsolatot kezdett férfiakhoz szól a kérdésem. Mi okból nem hagyod békén és ez miatt hazudozol mindenkinek?
2021. márc. 25. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Mentális betegség, gyerek korban nem tudta feldolgozni ha valamit nem kapott meg és bele nevelni sem tudták, hogy olykor nehéz de van amit el kell tudni engedni és tovább lépni.
2021. márc. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Milyen mentális betegség? :D

Egyszerűen azért keresi, mert még őt szereti, ennyi. Ez ilyen komplikált?

Új kapcsolatba azért kezd, mert így akar felejteni és egy görény, mert nem látja, hogy így másnak fájalmat okoz.

Nem tudom ki vagy, de ha te vagy az új, szépen engedd el, mert sérülni fogsz

2021. márc. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elsőnek pedig igaza lehet. Nárcikra jellemző, hogy az új párral csak bünteti az előzőt, míg a régi forrást zaklatja, némi reakció reményében.
2021. márc. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%

Nárci, hagyd már.Hány igazi nárcisztikus személyiségzavarban szenvedőt láttál? Garantálom egyet sem. Ha ismernél, tudnád, hogy kb. ezerszer komplikáltabb, mint hogy minden bunkó pasira rá akarjátok húzni, mint az óvodában.

Én ismerek, és nem ennyiben merül ki a dolog, és jó lenne már, ha ezt nem fognátok rá mindenkire. Vannak szimplán parasztok is, sőt olyat is ismertem, aki nem is érzékelte hogy ezzel fájdalmat okozhat a másiknak.

Ezt úgy hívják vigaszkapcsolat


Én pl. egy másik férfival vígasztalódom most, teszem hozzá, mindketten tudjuk, hogy ez csak szex és ennyi.

De ettől még igen fáj egy másik. Nem keresem, de látom

2021. márc. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem mondtam, hogy mindenki az, én azt mondtam, hogy az első lehet, hogy ráhibázott. 🤷🏽‍♀️

Egyébként köszönöm kérdésed, ismerek ilyen embert, sajnos, igen.

2021. márc. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!