Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan, hogy egy régi,beteljesületlen szerelem visszatér?

Figyelt kérdés
Kb 3 éve megismerkedtem egy sráccal, nekem akkor még barátom volt. Elkezdtük egyre jobban megismerni egymást, az ő és az én részemről is egyre több volt ez a dolog (nem testiségre gondolok,hanem érzelmileg). Folyamatosan próbáltam szakítani a párommal ez idő alatt, de csak nagy nehezen sikerült megtenni. Ezután úgy éreztem, hogy semmi nem állhat az útjába annak, hogy a megismert férfival együtt lehessünk. Azonban ő visszautasította ezt, hogy neki ez így nem megy, viszont tudom/tudtam róla, hogy akkor nagyon szerelmes volt (illetve ezt barátai is mondták), ő mégis egyik pillanatról a másikra lezárta, azóta nem keresett, viszont amikor utoljára beszéltünk akkor azt mondta nagyon fáj neki ez (ez lassan egy éve történt). A közösségi oldalakon továbbra is ismerősök vagyunk, nem tiltott, nem törölt le. Szerintetek ebben az esetben lenne értelme nekem felkeresni őt? Mennyire esélyes, hogy egyszer a jövőben ő keresne engem? Nem egy nőcsábász típus, tudomásom szerint nem volt azóta barátnője, illetve "előttem "is csak egy párja volt.
2021. jan. 16. 17:14
A kérdező szavazást indított:
Idővel keresni fog
Biztosan nem fog keresni
18 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem szeretnélek megsérteni, de a leírás alapján úgy értelmezem, hogy két szék közé estél. Nem biztos, hogy jó ötlet volt a régi barátoddal szakítani (bár a részleteket nem ismerem).

A régi, beteljesületlen szerelmekhez annyit tudok hozzáfűzni, hogy jobb, ha nem térnek vissza (tapasztalat).

2021. jan. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

Írj rá te.

Amúgy meg az életben számtalan befejezettlen epizód lesz még...

2021. jan. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt írod,hogy Neki ez így nem megy -mondta,tehát megtetted a kezdő lépést,amire Ő nemet mondott. Lehet,hogy csaktitkos szeretőnek kellettél volna? Vagy tart a volt párodtól? Esetleg így,hogy Te kezdeményeztél,már nem akarja annyira? Bármi az ok hagyd,ez vélhetőleg már lefutott Nála.
2021. jan. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazából én rontottam/ronthattam el ezt az egészet...ő úgy érezhette, hogy én csak hitegetem őt. Viszont ebben az esetben nem értem miért mondhatta az egyik haverjának, hogy lehet csak évek múlva lesz esélyes, hogy összejöjjünk, és azt sem értem, hogy ha állítása szerint tévedés voltam neki, akkor miért nem töröl vagy tilt le a közösségi oldalakról.
2021. jan. 16. 18:23
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért tiltana vagy törölne? Nem akar kapcsolatot,de ez nem azonos azzal,hogy nem férnél el az ismerősei között,nem zaklatod.
2021. jan. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Mi volt a konkrét ok, ami miatt azt mondta, hogy neki ez így nem megy? Mi nem megy?
2021. jan. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem mondott konkrét okot. Csak hogy neki ez nem megy. Ezért sem tudom őt még mindig elengedni, mert nem lett rendesen lezárva ez a folog. Hiába kérdeztem tőle, nem tudtam meg. Elég zárkózott,makacs ember, semmit nem lehet belőle kiszedni.
2021. jan. 16. 20:05
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hany evesek vagytok? Van olyan, hogy az ember lezarja. Az meg, hogy nem torolt, azt jelenti, hogy helyen tudja kezelni, nem egy hisztis gyerek. Hagyd, o igy dontott.
2021. jan. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Úgy tűnik akkor tényleg feleslegesen reménykedem.
2021. jan. 16. 21:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!