Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A látszólag ok nélkül tiltogat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A látszólag ok nélkül tiltogatós lányok - milyen lányok?

Figyelt kérdés

Facebook, 3 eset:


- kiírt valamit (idézet), hozzáírtam egy :D kommentet

- kirakott egy képet, ahol egy takarásban (de alakilag őrá hasonlító) lány tart egy táskát, odaírtam: "te vagy a model?"

- mindössze annyit írtam neki, hogy "boldog nőnapot"


Mind a három eset úgy végződött, hogy figyelmeztetés nélkül tiltást kaptam. Az első kettőt még ismertem is, a harmadik már nemis tudom, hogy került a facebook-omra, sosem találkoztunk...


Ezeket miért csinálhatták? Milyen lelkületű az ilyen lány?


2021. márc. 27. 00:34
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
12%
Nem értem a válaszolókat. Ha zavarja a csajt, akkor ne vegyen fel mindenkit ismerősnek. Ha már annyira megválogatja, hogy ki kommentelheti a posztjait. A vigyori pofival sincs gond. Én, és ismerőseink is szoktunk ilyet csinálni. Ez kb. a reakciógomb és a szavakkal kommentálás közti "érzést" fejezi ki. Tehát érzékeltetem, hogy egy reakció "vicces"-nél poénosabbnak gondolom, de nincs mit kifejteni szavakkal.
2021. márc. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
81%

" de nincs mit kifejteni szavakkal."


Ha nincs igazából mondandód, akkor ne mondj semmit. Egyébként meg, nyilván azért írkáltok oda, mert akartok valamit az adott lánytól. Ha letilt az azt jelenti, hogy nem akar tőletek semmit. Ha nem tiltana le, akkor sem akarna. Igazából teljesen mindegy, hogy letilt-e vagy sem.

2021. márc. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
11%

22-es...Garantáltan nem akarok semmit az adott lánytól, hisz én is nő vagyok. Ha valamit nagyon viccesnek tartok, akkor női, férfi ismerősömnek, egyaránt szoktam kommentben vigyori pofát írni.

Másrészt, nem jelölgetek be meg vissza mindenféle embereket, csak akik valóban jó ismerőseim, barátaim, érdekel mi van velük... tehát nem zavar a kommentjük. És valahogy egyáltalán nem tudom sajnálni az ilyen csajokat, akik mindenkit visszajelölnek meg bejelölnek ha kell ha nem, utána meg rinyálnak ha szólni mer hozzájuk. Akkor szedje ki az ismerősei közül és ennyi. Ja, csak ugye az nem menő, ha az embernek 200 vagy még annyi ismerőse sincs...

2021. márc. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
6%
Akinek ":D" írt a kérdező, az szerintem egy bányábanemjárt rx 480 8gb lehetett kéccázötvené'. Arra szokott :D lenni, meg ixdé.
2021. márc. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
79%
Mert ez a ":D" nem baráttól, hanem ismerőstől, akivel amúgy nem beszélsz, (pláne ha a posztoló nő, a kommentelő férfi), annyit jelent, hogy "mondok valamit, hogy mondjak valamit".
2021. márc. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
81%
25-ös, annyival egészíteném ki, hogy "mondok valamit, aminek amúgy semmi értelme, csak azért, hogy hátha a nő figyelmét felkelti és rámír" Tehát még a faradságot sem veszi, hogy kitaláljon valamit, amivel ráírhat a lányra, még azt is tőle várja.
2021. márc. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
79%
Igen, ez olyan, mint mikor a kisgyerek húzogatja anya szoknyáját, mert anya másra figyel.
2021. márc. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Én... egyik... lánytól... sem... akartam... semmit... nem gondoltam volna, hogy ezt előre kell jelezzem
2021. márc. 27. 21:15
 29/30 anonim ***** válasza:
61%

"nem vagy modell?"


Ááá nem akartál tőle semmit, persze, hogy nem.

2021. márc. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
83%

Írt egy idézetet, legalább arról írtál volna valami egyedit.

Ha csak ennyi a szókincsed, hogy :D, akkor mégis mit akarsz?

(Dugni, az világos)

2021. márc. 28. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!