Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A látszólag ok nélkül tiltogat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A látszólag ok nélkül tiltogatós lányok - milyen lányok?

Figyelt kérdés

Facebook, 3 eset:


- kiírt valamit (idézet), hozzáírtam egy :D kommentet

- kirakott egy képet, ahol egy takarásban (de alakilag őrá hasonlító) lány tart egy táskát, odaírtam: "te vagy a model?"

- mindössze annyit írtam neki, hogy "boldog nőnapot"


Mind a három eset úgy végződött, hogy figyelmeztetés nélkül tiltást kaptam. Az első kettőt még ismertem is, a harmadik már nemis tudom, hogy került a facebook-omra, sosem találkoztunk...


Ezeket miért csinálhatták? Milyen lelkületű az ilyen lány?


2021. márc. 27. 00:34
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
80%

9

DE! Zaklatás. Kéretlenúl ne nyomulj a másik privàt szférájába. Bunkósàg

2021. márc. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
89%
Nem ok nélkül tilt, hanem mert írtál neki. Normális lányok.
2021. márc. 27. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nyilvános es mindenki.latja a kommenteket simán szégyell téged.

Nekem rokonom van ilyen, hogy már ugy osztok meg vmit hogy ő ne is lassa, hogy ne irjon alá, ne égessen le masok elott.

2021. márc. 27. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
11%
Jó böszmék.
2021. márc. 27. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
0%

Mert büdös bunkók. Eleve, egy vicc, hogy egy nyilvános, kommentelhető helyen lévő komment miatt háborodnak fel, főleg ha ismerősük.


Lesz itt még utcán -szerintük rossz pillantás- miatti #metoo


#11 nem privát szféra, hanem nyilvános önreklám

2021. márc. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
88%

Ahogy olvastam, hogy miket kommenteltél, jó pár idióta eszembe jutott, akikkel èvekkel ezelőtt ismerkedtem, és ilyen szintű baromságokat a dolgaim alá kommenteltek.

Konkrétan szégyelltem, nem akartam, hogy más is lássa, és kimondottan idegesített, hogy minek írogat alá, mi köze van bármihez is, minek rontja a levegőt, hogy gondolhatta, hogy ez azért van kitéve, hogy ő hozzászóljon :D

Kb kinyílt a bicska a zsebemben olyankor, úgyhogy megértem a tiltókat :D

2021. márc. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Ha valakit ismerek, és egyszer (!!!) kommentelt volna bármi rosszat is, akkor írok neki hogy ez nem ok, és törlöm a kommentet.

Ha valaki anyázós kommentet ír, akkor énis tiltom. De nem olyat írtam...

A ":D" miért beteges önmagában? Nektek nincs olyan ismerősötök, akiknek van, hogy csak ennyit írtok/reagáltok bizonyos szituációkban?

2021. márc. 27. 09:26
 18/30 anonim ***** válasza:
80%

Feltételezem, akinek te ezt odaírtad, nem a legjobb barátod volt, akivel napi szinten telefonàlsz vagy találkozol, de még ha igen, akkor is értelmetlen.

Szerintem egyszerűen úgy érzik a lányok, hogy nem vagytok olyan viszonyban, hogy így betolakodj az intim szférájába.

Hiába vagy fb-on az ismerőse, vannak szintek és íratlan szabályok, amiket ha megsértesz, akkor ellenérzést váltasz ki.

Nem értem, hogy te ezeket nem érzed?

Vagy mindenáron fel akarod hívni a figyelmet magadra, hogy:”hahó, itt vagyok, beszèlgess velem?”

2021. márc. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

#17

Nem, nincs ilyen ismerősöm. Vagy ír egy normális mondatot vagy csak használja a reakció gombot, de nem telíti felesleges hülyeségekkel a kommentszekciót.

2021. márc. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
90%

1. Nyomulás

2. Még nyomulásnak is béna.

3. Nem akarja, hogy az ismerősei azt higgyék, hogy ilyen férfiakhoz van köze.


Ha akarsz tőlük valamit, (márpedig nyilván akarsz) írj nekik egy privát üzenetet, aztán ha szeretnének válaszolnak, ha nem, akkor nem.

Nekem olyan volt aki olyan emojit írt egy képem alá, aminek szívek voltak a szeme helyén. Mondjuk én nem tiltottam, csak szimplán kitöröltem a kommentet, de teljesen megértem.

2021. márc. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!