Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel?

Figyelt kérdés

Az életem zsák utca, nem tudom mi az oka De rengeteg lány/nő hazudott nekem Ez az ok miatt már nem tudok bízni a másik nemben De szeretnék családot és egy szép jővöt

20 éves vagyok ezzel el késtem vagy nem

Róla 176cm magas sötét barna hajú zöldes barna szem 60 kg súlyú sovàny

Szeretek ide oda járkálni kelleni



2021. márc. 28. 04:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Adni kell eselyt masoknak, nem mindenki egyforma, aztan szepen a bizalom kialakul idővel
2021. márc. 28. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

20 évesen épp csak kiléptél a tinédzser korból, mi a francról lennél lemaradva? A családhoz adott is már minden? Lakás, kocsi, fix fizetés, anyagi tartalék, több éves, kiegyensúlyozott párkapcsolat? Gondolom nem.

Ez a hiszti rohadtul nem illik egy "felnőtt" férfihoz.

Azon gondolkodj, hogy miért hazudnak mindig a lányok. Mindig ugyanazt a típust tartod vonzónak? Ugyanabban hazudnak? Hogy kezeled az őszinte negatív véleményt és a kritikát? Te mennyire vagy nyílt és őszinte?

Az egész női nemben mev nem is kell megbíznod. Elég, ha annak az egynek adsz tiszta lapot, akivel ismerkedni kezdesz. Gondolj ilyenkor arra, hogy ha úgy állsz hozzá, hogy ha őt bünteted azért, amit más nő tett, már el is cseszted, ebből se lesz semmi. Te se örülnél, ha a csaj kutakodna a mobilodban, mindenről be kell számolnod, és elmarnà a haverjaid, mert volt egy exe, aki megcsalta, akkor te is hűtlen disznó vagy és pont.

Ez oda-vissza így működik.

Ráadásul tudat alatt így tényleg azokat a hazug csajokat vonzod be, akik beleillenek a nőkről alkotott képedbe.

2021. márc. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg elni vele
2021. márc. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Emberek többsége hazudik, igyekezz olyan személyekkel körülvenni magad, akikben megbízhatsz. Minél hamarabb kezdesz szelektálni, annál jobb eséllyel indulsz. 20 évesen még csak most kezdesz ismerkedni, önálló felnőtt módjára élni, miért lennél elkésve? Nálam a gimiben 10ből egy srácnak volt csak barátnője, pár év múlva kb mindenkinek.
2021. márc. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen még nagyon fiatal vagy. Családot alapítani még 40 éves korban sem késő, manapság még nőknek sem. Előbb tanulj, művelődj, fejlesszed magad, mert kissé primitív lehetsz a leveled alapján. Tanulj, olvass. Legyen jó szakmád, amit szeretsz. Erre koncentrálj, ne a nőkre.
2021. márc. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!