Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vonzónak tartom, izgatottan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzónak tartom, izgatottan várom a találkozást, mégsem tudnám elképzelni h vele ébredek?

Figyelt kérdés

Voltatok már így?

Kicsinosítom magam, izgatott vagyok egész nap, örülök ha ír, vonzó számomra, szimpatikus, mégis úgy érzem nem őt keresem. Nagyom furcsa, miért lehet ez?



2021. márc. 28. 22:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem így volt most egy pasival, talalkoztunk párszor,ugyanezt éreztem, nem lett belőle végül semmi,de nem is bánom.
2021. márc. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Pasi vagyok, és mintha a legutóbbi nő (42 éves), akivel ismerkedtem, írta volna ki a kérdést. Ő speciel nem mert nyitni, magához közel engedni és lett volna egy randink, de előtte lebetegedett, ami alatt elvesztette a motivációját. Csak egyet bánok, de nagyon: hogy sose fogom megtudni, hogy az a bizonyos randi hogy sikerült volna... 😔😔😔 36/F
2021. márc. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

mert mit kéne érezned? azt, hogy a második randi után összeköltöznél vele?

"izgatott vagyok egész nap, örülök ha ír, vonzó számomra, szimpatikus"

ez nem elég az elején?

2021. márc. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Erre férfiként én is kíváncsi vagyok: milyen megnyilvánulások, okok, jelek, konkrét példák miatt érzitek/éreztétek egy férfival kapcsolatban úgy, kedves csajok/nők valakiről, hogy "nem Őt keresitek"? Kérdezem ezt abban az esetben, ha pl a kezdetekkor online folyik az ismerkedés, a kellő nyitottság, érdeklődés egymás iránt megvan, tehát nem nyögvenyelős a csevej.
2021. márc. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
mert túl agyalod, akit fejben elképzelsz mint ideált az igazából nem létezik és most ott vagy hogy nem passzol a fejben elképzelt személyiség azzal a pasival akivel most vagy de ez nem rossz dolog mert az embernek lehet több ideálja is és ezért kell megismerned.
2021. márc. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Túl fiatal vagy...? Bizalom hiány...?

Te sem tudod mit akarsz...? (Kapcsolat/ egyéb formái)

2021. márc. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
akkor ne aludjatok együtt
2021. márc. 29. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
"izgatottan várom a találkozást": akkor még nem is találkoztatok sosem? Akkor valószínű, hogy csak egy elképzelt ideába szerettél bele.
2021. márc. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Személyesenbismerem
2021. márc. 29. 07:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyenkor csak a helyzet tetszik, hogy randizol. Van ilyen is.
2021. márc. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!