Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfitársaim. Ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim. Ti összejönnétek egy egyedülálló anyukával, hogy aztán más gyerekét neveljétek?

Figyelt kérdés
Engem már sokszor megszóltak (leginkább nők), hogy ha igazi férfi lennék, akkor nem foglalkoznék vele, hogy van-e gyereke a nőnek vagy sem, hanem elfogadnám és a sajátomként nevelném fel. Nincs bajom a gyerekekkel, de én sajátot szeretnék, olyan nőtől, akit még nem ejtett teherbe egy vagy akár számos férfi előttem. Ettől nem vagyok kevésbé férfi szerintem. Ti hogy látjátok ezt a dolgot? Ha lehet, akkor az örökbefogadást és a meddőséget ne keverjük ide, mert az teljesen más téma.
2021. márc. 31. 10:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

Túl van gondolva ez az egész kérdés. 3000 ezer évvel ezelőtt még 500 évvel ezelőtt is nevelték emberek más gyerekét, sosem ettől függött, ki mennyire nő vagy férfi.


Ha te nem akarod más gyerekét nevelni, ne ismerkedj egyedülálló anyukákkal és kész. Ha még véletlenül megismersz egyet és beleszeretsz, úgysem tudsz mit csinálni, csak elfogadni, hogy van már egy gyereke.


Semmmi nem kötelező és semmi nem gáz.

2021. márc. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
A kettő nem zárja ki egymást. Ha beleszeretsz valakibe, elfogadod a gyerekét, és lehet közös gyereketek is. Megteheted, hogy eleve kizársz mindenkit, akinek már van gyereke. A te életed, te döntesz. Ettől nem leszel kevésbé férfi.
2021. márc. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
62%
Ha elvállalod a tehenet vállald a borjút is . Picit morbid de igaz
2021. márc. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
38%

Nem fogom azért más gyerekét nevelni, mert ő:


- nem húztak gumit

- azt hitte majd megváltozik

- több férfival is volt kapcsolata

2021. márc. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

Ha megszól ezért egy nő, kérdezd meg, hogy ő össze jönne e, egy gyerekes férfival.

Na ilyenkor szokott lefőni a kávé.

2021. márc. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%

Én meg pont úgy vagyok vele, hogy saját gyereket nem szeretnék. Nincs bajom nekem se a gyerekekkel, de nekem valahogy nem hiányzik.

És igen, ha összehozna a sors egy olyan nővel akit szeretek miért hajtanám el magamtól, mert van gyereke? Igaz, azt hozzá kell tennem, én nem venném át az apja helyét, nem altatnám se a gyereket, se magamat, hogy ő az enyém, mint olyan sok férfi teszi. Lelkiismeretesen nevelném, ha arról van szó, de mindig is csak pótapja lennék mert ez az igazság.

2021. márc. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#6 Igen, ilyenkor csakis pótapa lehetsz. Sose lesz annyi beleszólásod a gyerek nevelésébe, mint a biológiai apának. És ha megpróbálod nevelni a nő gyerekét, esetleg megtiltani neki valamit vagy megbüntetni amiért rosszul viselkedett (nem verésről beszélek!), akkor mit gondolsz mi történik? Az anya azt fogja mondani, hogy ne csináld, mert te nem vagy az apja! Számtalan ilyen esetet láttam már a közvetlen környezetemben is. Mégis milyen előnye származik egy pótapának egy ilyen kapcsolatból? Ebben a kapcsolatban te, mint pótapa semmi vagy.
2021. márc. 31. 10:29
 8/16 anonim ***** válasza:
89%

Jó, kérdező, de most ha egy gyerekes nőbe szeretsz bele, akkor mit tudsz csinálni?


Nem tudom, mit agonizálsz annyit ezen a kérdésen, keressél egyedülálló nőt és kész, nem kell itt senkit győzködnöd.

2021. márc. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%

Hát attól hogy beleszeretek valakibe, nem kell vele párkapcsolatra lépni.

Vagy ez olyan hogyha valakibe beleszeretsz és kiderül hogy szerencsejátékos akkor nincs mit tenni? Marad a csorosag.

(Ez a kell a tehén kelljen a borja is meg olyan idétlen mondás. Teljesen másra áll)

2021. márc. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%
Pontosan, ez azoknál a férfiaknál szokott törést okozni, akik saját gyerekként ragaszkodnak hozzá és ez a dolog vérszerinti szülőknél is okoz problémát, ki-hogy szeretne nevelni a gyereket, hát ilyen esetben hatvanyozottan igaz lehet. Főleg az a férfi aki már évtizedek óta mellette van és sajátjaként neveli mire megkapja a gyerek anyjától, vagy magától a kamaszodó gyerektől, hogy nem is vagy az apám. Elég szar lehet, még ha nem is gondolta át a kijelentést de pont ezt lehet avval elkerülni, ha nem áltatod magad ilyenekkel.
2021. márc. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!