Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha igen hosszú hajad lenne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha igen hosszú hajad lenne, és a párod nagyon vágyna rá, hogy sokkal rövidebb legyen, levágatnád? Férfi és nő, egyaránt kérdem! Amire a párod vágyna, az azért NEM tüsi férfiban, NEM pixie nőben, csak rövidebb. Pl. nyakig érő, vagy nem tom.

Figyelt kérdés
2021. márc. 31. 11:31
A kérdező szavazást indított:
Csak azért se, nem. Ne akarjon megváltoztatni, befolyásolni.
Talán a távoli jövőben, ha lenne kedvem, de belátható időn belül semmiképp.
Igen, ha cserébe hasonlóan nagy dolgot tesz nekem.
Persze, némi frizuraválogatás után levagatnám, hisz neki akarok tetszeni. Lehet úgy jobban nézek majd ki?
30 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok dologtól függ. Pl. nekem mennyire fontos a hosszú haj. Nekem nem igazán az, ezért én rugalmas lennék. De ha számítana, kincsként gondolnék rá, akkor nem engedném, hogy beleszóljon.

Ahogy az sem mindegy, hogy tálalja. Ha csak néha megemlíti, nem erőszakos, de tényleg szeretné, akkor szívesebben vágatnám le, mintha lelkileg zsarolna.

Kérdés az is, ő mennyire rugalmas, mennyi akar nekem tetszeni. Ha ő is hajlandó dolgokat megtenni, hogy nekem jobban tetszen, akkor én is nyitottabb vagyok.

És akkor az is kérdés, hogy tudom-e, hogy rettenetesen fog-e állni. Ha igen, akkor biztos nem vágatnám le, de ha van esély arra, hogy jól áll, akkor simán levágatnám, én szeretem az újdonságot.


Szóval részemről ez sok dologtól függene.

2021. márc. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Húú, hát pont azt tudnám írni mint a #1.
2021. márc. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vágatnám le, de nem "csak azért se", hanem mert kizárólag hosszú hajjal érzem jól magam a bőrömben, ezt tapasztalatból mondom. Pont ezért nem hiszem, hogy eszébe jutna a páromnak ezzel nyomasztani engem, mindenki tudja, hogy milyen ez nálam. :D
2021. márc. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak és kizárólag a magam kedvéért változtatnék a külsőmön. Pont aktuális téma, éppa héten vágattam le a fenékig érő hajam. Nekem lett elegem belőle, a férjemnek tetszett, bár néha őt is kiakasztotta, hogy minden tele volt hajszállal. Viszont ő maximálisan tiszteletben tartja, hogy az én külsőm, én döntésem. Tudtam, hogy pl a szőke nem a kedvence, de én ki szerettem volna próbálni. Rosszul állt, át is festettem, de csak azért ne próbáltam volna ki, mert neki nem annyira jön be?
2021. márc. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem "csak azért se", de nem vágatnám le, mert nem akarom.
2021. márc. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
csak miatta biztos, hogy nem. ha esetleg magamtol elgondolkodnek rajta es kikernem a tanacsat es ugy mondana, hogy vagassam, akkor ok, de ha alapbol nem jutna eszembe, akkor tuti nem. es persze en se varnek el tole ilyesmit.
2021. márc. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha kacérkodok az ötlettel, hogy milyen lenne a rövidebb akkor igen.

Nálunk pl. nagyon hosszú volt a hajam de megfulladtam már alatta, utáltam az egészet. Ezért levágattam, bár a párom meg a hosszút szerette nagyon, de én nem bírtam vele létezni. Úgyhogy nem hagytam meg hosszún, csak azért, mert neki az tetszik.

2021. márc. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!