Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsit butuska kérdés, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit butuska kérdés, de ennyire meghatározó ez?

Figyelt kérdés
Na a lényeg az, hogy én elég "zárkózottan" öltözködöm a többi lányhoz képest. Ami nem is olyan nagy baj szerintem...De a helyzet, hogy én pl oylan pólókba járok, aminek mondjuk a kulcscsontnál kezdődik a nyaka, magyarul nincs dekoltázsa. Viszont minden barátnőm kivágott ruhákba jár, még ha nem is annyira....Ez az egy dolog, tényleg ennyire meghatározó?? Igaz az, hogy ez miatt sokkal jobban eligyelnek az emberre? A barátnőkkel/haverokkal beszélgettünk erről, és szerintük, akkor sokkal jobban eligyelnének pl rám....Ennyire ontos már a "külsőség"?:(
2010. aug. 20. 10:47
1 2
 11/12 rozika10 ***** válasza:
a pasim mondta egyszer hogy meztelenül is izgató vagyok de ha van rajtam egy bikini még inkább,szerintem sokkal csinosabb egy kevésbé kivágott felső mint amelyik mindent megmutat,pláne ha te abban érzed jól magad!!!
2010. aug. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti válaszoló:D

Hát akkor lehet, hogy nagyon jól áll neked a magassarkú, vagy nem tudom:):D Ha jól is érzed magadat benne, csak akkor hord:)ha nem, akkor meg ne törődj vele

Utolsó válaszoló köszönöm:) Hát igen, lehet benne valami, lehet, hogy azért van ez, hogy most engem nem annyira vesznek észre, mert kamasz vagyok, és ugye itt a "divat" a nyerő:-/:)

2010. aug. 22. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!