Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Büfében, boltban pénztárban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Büfében, boltban pénztárban dolgozó nők, hogyan szoktak titeket leszóllítani randevúra hívni, amikor sor áll?

Figyelt kérdés

#leszólítás #megszóllítás
2021. márc. 31. 14:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktak normális esetben.

Akkor esetleg,ha nincs senki egyszerűbb a helyzet.

Elég kínos lenne,ha ezért a sorban állók közül valaki más meg beszólna.

2021. márc. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
* leszólítani
2021. márc. 31. 14:22
 3/18 anonim ***** válasza:
13%
Csak mert te csak csúcsidőben szoktál büfébe, boltokba járni (amikor rengeteg más ember is), nem azt jelenti hogy mindenki akkor jár.
2021. márc. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
58%

Szerencsére nem divat, azt a havi néhányat is azonnal visszautasítom akik vannak.

Nem is értem mire jó, rémálmomban sem vágyok erre az alkoholista perverz rétegre, akik jönnek feles mellé tenni az agyukat.

2021. márc. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%

Jajj,ne már!

Azért egy normális férfinak is megtetszhet egy pultos/pénztáros.

2021. márc. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
3-as válaszoltál a kérdésre? Ha nem tudsz válaszolni miért írsz? Böföghetnéked van?
2021. márc. 31. 14:34
 7/18 A kérdező kommentje:
Senkinek sem sikerült válaszolnia. Ha megkérdezik hol lehet LSD-t venni, az nem válasz, hogy ronda dolog LSD-t venni.
2021. márc. 31. 14:37
 8/18 anonim ***** válasza:
90%

Amikor sor áll, legalább akkor nem mernek ilyet csinálni.

Én amikor ilyen helyen dolgoztam így nézett ki a dolog: kifigyelték mikor nincs ott senki, utána megkezdték a megalázó molesztálást,zaklatást. Kihasználták a helyzetet, hogy nem tudok előlük elmenekülni és nem küldhetem el őket a halál f.szára. Mivel udvariasan tettem ezt meg, vagy meg sem értették mit mondok, vagy úgy csináltak, mintha nem értenék. Normális emberek nem szoktak a munkahelyükön zaklatni senkit.

2021. márc. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
8-as nem etikai kérdésben kértem tanácsot. A dolog úgy kezdődőtt, hogy a nő jelzett. Nem egyszer. Volt, hogy elküldte a kolléganőjét aki kezdett kiszolgálni. 5 éve oda járok. Eddig nem állította zöldre a jelzőt.
2021. márc. 31. 14:44
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Dolgoztam büfében többen is próbáltak ismerkedni , de a főnököm mondta ez munkahely nem randi vagy találkahely a pultosnak.

Így nem foglalkoztam egyikkel sem, mert az állásom fontosabb volt.

2021. márc. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!