Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szép akit így eljegyeznek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép akit így eljegyeznek?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=zxiQ_ssgLRc


Fél éve vagyok együtt a barátommal, másokat már ennyi idő alatt el is jegyeztek, hasonlóképpen mint a videóban. Olyan szép, ha valakit eljegyeznek, mert a másik kimutatja hogy szeretné ha a párja végül a felesége lenne. Én meg sehol nem tartok a barátommal.


2021. márc. 31. 16:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Az eljegyzés fél év után korai. És ráadásul az eljegyzés nem azért kell mert "szép". Az érzések és a szándék a fontos. Ha még 2 év után is téged akar, akkor van értelme.
2021. márc. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
2 év múlva 31 éves leszek. Addig kellene várnom? Már lassan így is leéltem a fél életem.
2021. márc. 31. 16:28
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rohadt ciki ez a csávó, szerintem van valami beütése vagy egy jó 2 évet keményen végig drogozott és rajta maradt, a másik meg a kis öcseivel csinált sok videót ami rengeteg nézettséget ajándékokat és ajándék pénzt hozott. Az egész pali egy nyomi .
2021. márc. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem ismerem ezt a videóst, tehát a videóit sem láttam soha. De ezt feldobta a youtube.
2021. márc. 31. 16:31
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Fél év után mit vársz? Te most pánikban vagy, hogy jaj, 31 vagyok, kifutottam az időből. Pedig fél év az lószar egy kapcsolatban, az semmi. Lehet hülyéskedni, meg azt mondani, jaj gyere hozzám feleségül, csak semmi értelme, mert vagy ígyis úgyis várni kell az esküvőre még vagy három évet, vagy elhamarkodott lesz az az esküvő és három év múlva jöhet a válás. Engem öt év után jegyeztek el. Nem kértem, nem követeltem, a férjem ekkor érezte, hogy itt az ideje. Vagyis hamarabb, de úgy gondolta, az öt éves kerek éfvorduló pont jó alkalom erre. Soknak tűnik az öt év, viszont, az eljegyzést követően fél éven belül össze is házasodtunk.
2021. márc. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Fél év nagyon korai.

Nem a párodnak kell behozni az elvesztegetett időd. Lehet hogy ő csak 3 év múlva kér meg.

Gondolom te már gyereket is akarsz 8 hónap után

2021. márc. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

ez nem szep, ez kinos es kozhelyes.

plane kitenni youtubera.. nagyon gaz.

fel ev utan meg minek eljegyezni a masikat? abbol lesz kesobb a jegyesseg felbontasa vagy valas.

2021. márc. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez a srác enyhe ért fogy, de minimum tanakos. Ha nem tudnám, hogy a barátnőjét akarja eljegyezni a meleg is beugrana, sőt a pedofil is.


Nem a drogokkal van itt gond, az egész máshogy jön elő, valami komolyan nincs rendben a pasival.


Amúgy szerintem nem cuki, ennél sokkal ötletesebb lánykérések vannak!

2021. márc. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is elsőre az jött le, hogy nem százas a pali.
2021. márc. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
Most nézem, 400 ezer feliratkozó? majd 200 ezer megtekintés ennek? Nekem is sztárolnom kellene magam..
2021. márc. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!