Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért ilyen nagy probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nagy probléma hogy én már szeretném ha eljegyezne?

Figyelt kérdés
Nos, a párommal már annyi mindenen keresztül mentünk, átvészeltünk mindent..már az elején tudta a kapcsolatunknak hogy minden álmom hogy megkérjen a szerelmem és hogy azzal ne éveket várjon.. Ebben tudatában mondta is hogy fél év és ő eljegyez,boldoggá akar tenni és hogy mennyire örülne ha én lennék a menyasszonya stb.. 2 éve vagyunk együtt de meg sem említette az eljegyzést.. Tegnap felhoztam neki (nem lakunk együtt) és jött azzal hogy hát ehhez nem csak ez a "pár honap" kell neki.. Meg h együtt sem élünk minek várom el tőle hogy ő bármit is tegyen.. De hát szeretjuk egymást.. Ki tartunk egymás mellett bármiben, ennyire nagy gond hogy szeretném ha a jegyese lennék? 🥺 Mondtam neki hogy ha a szavát nem tartotta akkor nekem valószínű soha nem jön el álmaim pillanata.. Erre azt mondta hogy hát neki tuti nem.. Szóval el is szolta magát, nőknek szerintem ez a legszörnyűbb érzés a világon.. 🥺Mindig próbálok változni az ő érdekében, hogy jobb legyek neki, de erről is mondjak le? 😞 25/L
2020. ápr. 26. 07:54
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
50%

Ne hisztizzél már könyörgöm!

Együtt se laktok, tényleg, mire fel várod el, hogy eljegyezzen!?

Majd ha már legalább 2 éve együtt éltek, na, akkor lehet szó ilyenről.


Lakva ismerszik meg a másik.

Sőt, 2 év ismertség valóban semmi még.

2020. ápr. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Ez nem hiszti🤷‍♀️szimplán ha valaki szereti a másikat és tudja mit akar mire vár?..
2020. ápr. 26. 08:06
 3/41 anonim ***** válasza:
74%

Kedves kérdező!

Sok minden állhat a háttérben az hogy nem éltek együtt tényleg visszavehet a lendületbòl.Ha neked ez tényleg fontos , ne engedj belőle.Viszont fontold meg, h o lehet -e hosszútávon a párod.Én nem akarlak befolyásolni saját példával de én is 2-3 évig vártam , hogy megkérje a kezemet.Majd otthagyott egy másik nőért , aki azóta a felesége.Most 27 é esen kezdhetek mindent előlről.Fiatal vagy dönts okosan , aki egy eljegyzést sem meglépni mi lesz később.Egy komoly kapcsolatban,bármi lehet terherbeesés, hirtelen jött betegség, közös hitel, szóval felelőségvállalás.Szerintem ő elvan veled de nem veled tervez, vagy csak nagyon éretlen.

2020. ápr. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
80%
Arra, hogy együttélés alatt is olyan vagy-e, akiből kér repetát minimum. 100%, hogy a fél évet különélésre mondta. Hidd el, kevés az olyan lökött, aki különélve játszik ornitológusosdit.
2020. ápr. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat vagyunk együtt, van egy haza a szüleinek ami üres oda szoktunk menni heti 3-4 napot együtt tölteni, vagy épp ahogy kijön. Tehát nem mondhatnám hogy nem ismeri milyen vagyok "otthon" amikor ott vagyunk én főzök, takarítok, mosogatok, na meg minden, szinte mintha ott laknánk, értitek. Ezért nem értem..
2020. ápr. 26. 08:17
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem költöztetek eddig össze?
2020. ápr. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem nem is szeret az ilyen ember, már bocsánat. Csak szórakozik az időddel, és még kommentel is. Én ilyen beszólás után elgondolkodnék a helyedben.

Egy eljegyzés nem házasság úgy amúgy, szóval a kedvedért simán megtehetné, ráadásul ha jól sejtem6, az összeköltözést sem sürgeti, szóval a szándék sincs meg.

2020. ápr. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
99%
Mindig próbálsz változni....aha, és ő mit is tesz, hogy neked jó legyen? Ne haragudj,de nem lehetsz ekkora mosogatórongy. Én első körben némi önbecsülést próbálnek összekaparni, mondjuk úgy, hogy kib.szom a fenébe.
2020. ápr. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
96%

Nem különélésre*

Ok, hogy sokat vagytok együtt, de a heti 3-4 nap még ugyan úgy nem együttélés, közös élet. Kérdezz csak rá, ez-e az oka. Ha igen, költözzetek össze, aztán meglátjátok, ha nem ez, akkor csak időhúzás, de külön ne is álmodj róla.

2020. ápr. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
92%

2 év nem olyan sok idő, együtt sem laktok. Fiatalok vagytok, tehát semmivel sem késtetek el. A kapcsolat következő lépése az összeköltözés, nem a házasság... Én megértem a srácot, bár megbeszélni nem ártana, hogy azért vannak - e még ilyen tervei, hogy képzeli a jövőt.

24N

2020. ápr. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!