Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna, ha a kiszemeltednek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a kiszemeltednek egyentetkója lenne az exével?

Figyelt kérdés
Vagy bármi olyan tetkó, ami rá utal. Kezdőbetűje/neve/dátum, akármi.
2021. márc. 31. 21:52
 1/10 Lunora ***** válasza:
43%
Dehogyis. Csak azt bizonyítja, hogy volt valaki az életében aki fontos volt.
2021. márc. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Attól függ, mi és hol. Ha a nevét vagy a portréját kéne látnom szex közben, az azért meredek lenne. De ha valami semlegesebb közös motívum van valahol ami takarható akkor nem érdekelne. Max kiröhögném, hogy volt olyan hülye, hogy ilyesmit varratott magára.
2021. márc. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Ultragagyinak tartom a közös tetoválást, de nem lenne kizáró ok.
2021. márc. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Igen.
2021. márc. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
98%
Engem zavarna. Itt valóban levakarhatatlan lenne az ex.
2021. márc. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Zavarna. Ha amúgy minden más stimmel köztünk, nem lenne kizáró ok, de azért zavarna.
2021. márc. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Zavarna, ha ennyire hülye volt, legalább szakítás után üttessen rá valami mást.
2021. márc. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%
Zavarna
2021. márc. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi számít egyentetkónak? Én annó csináltattam egyet. Majd az akkori barátnőmtől születésnapi ajándéknak azt kaptam, hogy ő is csináltatott egy ugyan olyat. Aztán pár hónapra rá szakítottunk. Amúgy nem tudom, a feleségemet zavarja-e, mindenesetre tud róla.
2021. ápr. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%
Láttam már olyan embereket, akiknek volt közös tetkójuk. Nincs semmi bajom a tetkókkal, én is szeretnék, de akiken közös tetkót láttam... Hááát, hogyismondjam'. Nem voltak túl színvonalasak. Vagy melegítős-szétszolizott-műszempillás-dohánybolit eladó szintűek voltak, vagy magukat űűűberművészinek képzelő fiatal alkoholisták. Ja, meg szétment szülők.
2021. ápr. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!