Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te kíváncsi szoktál lenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te kíváncsi szoktál lenni a kiszemelted exére?

Figyelt kérdés
Hajt a kíváncsiság, hogy mégis hogy néz ki? Szebb-e/ jobban néz-e ki nálad? Ha lehetőség van rá lecsekkolod a facebookon?
2018. júl. 25. 20:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%

igen. kíváncsi vagyok ki a luksógor.

f26

2018. júl. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
78%
Persze, azonnal, minden informáciot felkutatok rola :D
2018. júl. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
19%
nekem nincs exem akkor mit gondolsZ?
2018. júl. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem és nem.
2018. júl. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok rá kíváncsi, és nem is szeretem, ha akár a keresztnevét is említi a férfi. Én sem teszem, az exek legyenek a múltté amennyire csak lehet.
2018. júl. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%

Inkább arra, hogy miért egymást választották, hogyan viselkedtek egymással.


Ugyanis egy idő után lemálik a máz és ugyanaz a sors vagy nagyon hasonló vár az új társra is.

2018. júl. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%
Csak annyiban, hogy ha egy igenytelen, tanulatlan vagy kozonseges exe van, akkor inkabb lemondok rola. Madarat tollarol...
2018. júl. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok no.
2018. júl. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
33%
Kíváncsi... és hát elég érdekes figurákba szoktam belebotlani. Olyankor azért el szokott szállni az ihlet, hogy per pillanat ott parkoltatom a répát, ahol hónapokkal/évekkel ezelőtt ezek a trógerek tették. Nem is a csávók "minősége" érdekel, hanem hogy hogyan és miért volt képes egy ordasbunkó, önelégült, nagyképű tahóval egyáltalán egy levegőt szívni hónapokig/évekig. Vajon mi lehetek én? Egy másodmegoldás? Egy "beérjük ezzel is" balek? Zavar a dolog, de nem mutatom. Sőt, belőlem komolyabb érzelmeket egy nő sem fog soha kiváltani, az is biztos.
2018. júl. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Egy régebbi barátnőm exével összefuttotunk az utcán. Valamit beszólt,kapta a pofont. Nem érdekelnek az exbikák.
2018. júl. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!