Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van aki lebukott már itt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki lebukott már itt, kérdéssel?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy volt e már olyan,hogy kiírtál egy kérdést egy adott problemaval, és eljutott ahhoz akiről szó volt, vagy meglátta itt az oldalon.
2021. márc. 31. 23:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Életben buktam be. De az is körbejárta a fél országot :D
2021. márc. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Én már láttam itt meg választ, amiből megtudtam, hogy rólam szól. Vicces.:)

Az illető nem tudja, hogy tudom, hogy mik az elképzelései velem/rólam.

2021. márc. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én már lebuktam, hogy ezen az oldalon egy öreg pasival leveztem a szexről. Az ember ki akart dobni. De nem tehetek róla, hogy imádom a perverzséget.
2021. márc. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

2. Mi volt a sztori?


3. Édes jó anyám. Lenne röhögős smiley itt, most adnék.

2021. márc. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szexuális témájú kérdés alatt történt, és a szerencsétlen még rám is privizett, így az addig 90%-os gyanúm hirtelen 200% lett. A lebukás csimborasszója volt.🤣

Nem szexeltünk, találkozni sem fogunk, így meglepett az önbizalma meg az optimizmusa, amellyel kifejezte a válaszában, hogy mennyire várja, hogy majd.....:))))

2021. márc. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
nem, de paranoias vagyok es folyton ettol tartok, ezert ha kerdezek, igyekszem ugy tenni, hogy ha esetleg az illeto olvassa is, ne legyen egyeretelmu. neha megvaltoztatok a lenyeg szempontjabol elhanyagolhato reszleteket.
2021. ápr. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De ha lebuknék, azt sem szégyellném. 4 kérdést írtam ki összesen ezen az oldalon, mindet az Otthon > Háztartás kategóriában. Szóval ha le is bukok, nem ciki. Válaszban buktam már le, a tesóm felismert. :D
2021. ápr. 1. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#2 Haha, biztos jó érzés volt "bele látni" a másikba így :D

Nem, sosem buktam le. Vagy nem tudok róla. Nem is érdekel. Nagyon sokáig full Számítástechnika kategóriában nyomultam, az 1-esek és 0-sok világában, ott meg a "ciki", mint fogalom nem létezik, így hát tök8, hogy lebukok-e vagy sem.

Mostanság kezdtem csak el offolni más (legfőképp emberekkel foglalkozó) témakörökben és összesen egyetlen kérdést tettem fel olyat, amit jó lenne, ha továbbra is az ismeretlenség homálya fedne. Bár nem tudom, ha az érintett személyek olvasnák, esélyesebb, hogy hírből sem ismernék fel, annyira figyeltem a fogalmazásra.

2021. ápr. 1. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem volt még ilyen, de én adnám. Legalább ismeretlen emberektől is olvashatná, mekkora egy gyökér (volt), akinek szakember segítségére lenne szüksége. Bár, még akkor sem hinné el, ha elolvasná az erről szóló 20-30-40 kommentet..
2021. ápr. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#8 Nagyon szürreális kínos és komikus volt. A kérdés alá amire válaszoltam (egy felháborodott kérdéssel), pár válasszal később írta azt a kérdező, ami szemet szúrt - majd még rám is privizett, hogy ő a kérdező...🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤷‍♀️

Ilyen is van🤣

2021. ápr. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!