Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kizárólag csajozási szempontbó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizárólag csajozási szempontból nézve huszonévesen inkább Budapesten laknátok albérletben, vagy egy vidéki nagyvárosban lenne egy saját lakásotok?

Figyelt kérdés

Részletek: Pesten pályakezdőként csak lakótárssal tudnátok albérletben lakni, ha nem akarnátok a fizetésetek kétharmadát lakhatásra költeni.

Vidéki nagyváros = Debrecen, Szeged, Pécs, Győr szintű várost értek alatta. És egy belváros környékén lévő, jó állapotban lévő 40 nm körüli garzonotok lenne.


Tegyük fel minden más faktor változatlansága mellett. Tehát tudom, hogy nem csak az az egy dolog számít a világon, hogy van-e lakásod, vagy nincs. De azért előny.


2021. ápr. 1. 10:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%
Egyetemi város. Ideális vadászmező.
2021. ápr. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, és milyen korosztályra utazol? Hosszú vagy rövidtávú csajozásban gondolkodsz?
2021. ápr. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%

Szeged <3


Nem kérdés.

2021. ápr. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

26 éves vagyok, 2 éve végeztem az egyetemmel, eddig otthon laktam. Van néhány millió forintom félretéve (külföldi nyári munkák egyetem alatt, diákmunka és amit az utóbbi 2 évben tettem félre), a szüleim pedig most örökség útján ezt ki tudnák pótolni annyival, hogy itt a városunkban legyen egy garzon lakásom, ha kérem. De nyilván annyi pénz nincs, hogy Pesten legyen abból egy lakás, 10-15 millió hitelt pedig nem szívesen vennék fel egyelőre csak ezért. Eddig is gondolkoztam már a Pesten lakásban, mert sok régi barátom már ott él, karrier szempontjából előnyösebb lenne és ott több a csaj is. De most albérletben lakótárssal nem érezném akkora előrelépésnek a dolgot, máshogy pedig nem tudnék még Pestre költözni. Viszont most maradjunk a csajozás szempontjánál, nem akartam nagyon belekeverni az életem többi részét a kérdésbe.


A 20-24 éves lányok érdekelnek. Első sorban párkapcsolatot szeretnék, eddig is ez volt a jellemző rám. De ha egy lány csak szexet akar, nyilván akkor sem sírom el magam.

2021. ápr. 1. 11:27
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

A 20 éveseknek mindegy, hogy albiban élsz vagy saját lakásban.


Úgyhogy ha eddig nem tudtál csajozni, az nem a akáson múlt.

2021. ápr. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de eddig is tudtam csajozni. Volt tizenévesen egy 3 éves és huszonévesen egy 2,5 éves kapcsolatom, ez mellett még néhány rövidebb dolog. Nem az albérlet a lényeg, mert ha egyedül tudnék lakni albérletben az megint más lenne, de ahogy írtam csak lakótárssal lakva tudnám megoldani Pesten, hogy mondjuk 2-en bérlünk egy 2 szobás lakást. Vittem már fel lányt a házunkba is, ahol lakunk (mindet, akikkel voltam), de ott is furcsa érzés volt néha, hogy a szüleim is otthon vannak és szerintem utasított már el lány azért, mert még nem lakom egyedül külön. Ez mellett leírtam érthetően a leírásba is, hogy tudom nem csak ez számít. Azt olvastad? Nem az a fajta őrült vagyok, aki szerint csak a saját lakást nézik a nők. De azért mondom, ez is számít és nyugisabban, gyorsabban haladnának a dolgok, szerintem előrelépés lenne a jelenlegi helyzethez képest, nem?
2021. ápr. 1. 12:17
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

26 évesen amúgy is illene külön költözni.


Nnna, szegediként én is Szegedet javaslom (bár a covid kiürült a város), ha nem akarsz Pesten eladósodni.

2021. ápr. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
*covid miatt
2021. ápr. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
7. Szerintem is. Bár eddig jó volt, mert tudtam félretenni a fizetésemből. 230 ezerből havi olyan 150 ezret, ami szerintem elég jó arány volt. Haza adtam 50 ezret rezsire, kajára, más személyes kiadásra nem nagyon kellett költeni.
2021. ápr. 1. 12:23
 10/16 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális igény, hogy költöznél. Inkább az a kérdés, hova.


A szüleid mit mondanak?

2021. ápr. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!