Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezdeményezzek a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdeményezzek a volt orvosomnál?

Figyelt kérdés

Nem rég volt egy kezelésem, ami több alkalom volt. Az orvosom egy elsőre elég magának való ember benyomását keltette. Nem is nagyon tett rám jó benyomást...

Utána a 4. Alkalomtol minden megvaltozott. Kedves lett, többször meg fogta a vallalamat volt, h beszélgettünk pár mondatot a covid oltasrol, a szokásos hogy vagyok kérdés után visszakerdezett. Akkor vettem észre, h tulajdonképpen egészen jóképű. Szóval mára már egy kicsit bele is estem 😅

Viszont sajnos már nem kell hozzá mennem többet 😒

Viszont én szeretnék kapcsolatot vele...

Tudnátok tanácsot adni? Vagy ilyen sztorik is érdekelnének.



2021. ápr. 1. 22:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
10-Arra a kérdésre én is emlékszem, de szerintem egyáltalán nem biztos ennyiből, hogy ugyanaz az ember lenne.
2021. ápr. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

En is olvastam mar itt az orvos-keresos kerdeseket, de az nem en vagyok. Nekem konkret kibezett orvosom van. Igazabol az nem is fontos, h orvos. Arra is gondoltam mar, h csak azert estem bele, mostanaban nem lehet programokra jarni, kb csak boltba meg orvoshoz, az eladokkal meg nem nagyon beszelget az ember 😂

Szoval engem az ember erdekel. Amugy rakerestem parszor facen, de nem mert meg bejelolni 🙄 amugy nincs csaladja, de baratnoje se ahogy nezem.

2021. ápr. 2. 12:22
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
12. Jah jah, mert a boltban nem futsz össze férfiakkal, ott mért nem tetszett meg senki ?
2021. ápr. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
De nyilvan osszefutok es mar tetszettek is meg, de nem jellemzo, h beszedbe egyeledjek valakivel. A nevuk meg ugye nincs rajuk irva.
2021. ápr. 2. 12:47
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem mered bejelölni akkor ebből nem lesz semmi. Egyébként a férjem orvos, megkérdeztem neked, hogy mi a véleménye, és azt mondta nem lehetetlen, de etikailag kifogásolható az orvos részéről ha fogadja a közeledésedet akkor is ha már nem kezel, mert orvos-beteg felállásban ismerkedtetek meg. Szóval egy próbát megér, de nagy rá az esély, hogy le fog koptatni, még akkor is ha tetszel neki.
2021. ápr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy jártam. Felkerestem, de nem lett belőle semmi. Te azért ne add fel, jelöld be, vagy írj neki egy üzit.
2021. ápr. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

12-es hozzászólás..(de úgy az egész..)

Te jószág!🤣



Talán a vírushelyzet miatt estél bele? Akkor savaslom, vedd célba a legközelebbi szingli ffi szomszédod.

Nem is lényeges, h mi a munkájá? De, az, és ez esetben az sem mindegy milyen orvos, nem véletlen kérdeztem. Van az a terület, ahol nem véletlen a szakmabeliek jönnek össze egymással. Ez egy bonyolult és bürokratikus rendszer, a leírtakból kiindulva messzire kerüld akármilyen orvos, szerintem simán csak megfáradt és azért támaszott a válladra többszöri alkalommal, te meg beleképzelsz ezt-azt. Mellesleg az h egy-két oldalon csekkoltad és a szingliség jeleit mutatta, még korántsem jelenti, h otthon nem várja a család..

2021. ápr. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

#17

Melyik ez a terulet?

Amugy fogaszrol van szó.

2021. ápr. 2. 16:20
 19/20 anonim ***** válasza:
Ja, az akkor laza.
2021. ápr. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Off: 17, melyik a nem laza terület?
2021. ápr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!