Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon nem voltam elég fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon nem voltam elég fontos és csak másodhegedűs voltam?

Figyelt kérdés

Utólag belegondoltam egy-két dologba, ami felett szemet hunytam...

2 hónap után sem mutatott be a szüleinek, haza sem vitt hozzájuk. Pedig rajta keresztül üzent az anyja, hogy “üdvözöl” és hiányolta a közös szelfit. Amilyen buta volt, elmondta, hogy az anyja kérdezte tőle, pontosan hogy hívnak, hogy (állítólag) Facebook-on meg tudjon nézni. Ennek fejében én sem erőltettem a bemutatását otthon.


Többször meglépte, hogy hétvégente csak a városban sétáltunk fel-alá reggel 8-tól, majd délre mind a ketten haza mentünk megebédelni (saját lakásba, külön-külön), majd 13:30-15:30-ig ismét csak a városban kellett vele szédelegni (még a korlátozás előtt).


500 Ft-os kávéra is sajnálta a pénzt, hogy télen beüljünk valahová (jól fizető állás mellett).


Ő is munkahelyet akart váltani, én is. A 4. hónap magasságában bedobtam neki, hogy akár össze is költözhetnénk egy adott városban, de nem mondott semmi érdemlegeset, mert már addigra megpályázott egy másik helyet.


Egy szép hétfői napon megmondtam neki személyesen, hogy szakítani akarok, elegem lett a hangulatingadozásaiból és abból is, hogy este 10-kor akar folyamatosan felhívni, hamarabb nem, max 9 magasságában. Érezte, hogy valami nincs rendben, de nem lehetett őszintén kommunikálni vele, nem vette teljesen komolyan a dolgokat. 2,5 óra hosszát győzködött, majd úgy voltam vele, hogy legyen egy próba. Másnap sem történ semmi, még rosszabb lett a helyzet. Majd szerdai napon dobtam. Végleg. Teljesen meglepte. De vége lett. Az a szomorú, hogy mind a ketten elmúltunk már 25 évesek és ő a “férfi”


2021. ápr. 2. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vagy másodhegedűs voltál, vagy csak szexet akart, vagy szociálisan nagyon fejletlen.


Egyébként meg, engedjük már el, hogyha valakire hónapokat pazarolunk, akkor ő nem "férfi" meg nem "nő". Ha valaki elpazarolt valakire hónapokat, akkor ne csak a másikat állítsa be negatívan, hanem vegye már észre, hogy ő pont ezt akarta és pont ezen a szinten volt.

2021. ápr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor "hazamentetek ebédelni mindenki a saját lakásába" fel se merült, hogy valamelyikőtökhöz menjetek mindketten?
2021. ápr. 3. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez basszus olyan, mintha lett volna otthon még egy párjaO.o
2021. ápr. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
4 hónapig nem aludtatok együtt, egymásnál? És még fel is vetetted neki,hogy nem költöznétek össze? Ez tényleg nem nő és férfi, hanem két kamasz gyerek. Ez nem kapcsolat, csak randizgatás, annak meg jó hosszú. Komolytalan az egész. Mindkét részről.
2021. ápr. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!