Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokról, akik komoly párkapcsolatban vannak egymással, de nem szoktak egymás kezét fogva sétálni az utcán?

Figyelt kérdés
Inkább elméleti jellegű a kérdés, tudom, hogy a valóságban nem feltétlenül lehet látni két random idegenen, hogy ők éppen együtt vannak-e.

2021. ápr. 3. 01:18
A kérdező szavazást indított:
Teljesen normális dolog.
Szokatlan, de nem biztos, hogy problémát jelez.
Nagyon rideg, furcsa viselkedés, valószínűleg nem stimmel minden kettőjükkel/kettőjük között.
37 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Az ember nem lehet örökké lángoló szívű 16 éves.

Télen amúgy is fázik az ember keze, nyáron izzad, vacak az egész.

2021. ápr. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én sem gondolom amúgy, hogy baj lenne, de nagyon sok mindenkit ismerek, aki kb. kötelezőnek érzi, szóval kíváncsi vagyok, hogy mi a többségi álláspont.
2021. ápr. 3. 01:32
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Nem biztos, hogy akik kezenfogva mennek, azok oszinten szorosabban kotodnek egymaahoz.
2021. ápr. 3. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, főleg mert szituációfüggő. Ha a gyerekek is velünk vannak, akkor tele vannak a kezeink, ha esik az eső, a férjem rohan, stb. Alapvetően ha ketten vagyunk, fogjuk, de semmit sem jelent az, ha éppen nem.
2021. ápr. 3. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
hat en igy belegondolva kb egy olyan rendes part sem ismerek, akik kezenfogva setalgatnak az utcan.. en se setalgattam igy soha egy pasimmal sem. nincs ennek jelentosege.
2021. ápr. 3. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én se szoktam, mert izzadós a tenyerem, egy perc alatt csurom víz lesz, ha valakinek fogom a kezét. Állati romantikus mit ne mondjak 😅 A férjem szerencsére nem az a kézfogós típus, szóval ezen nem veszünk össze.
2021. ápr. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!