Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiut titeket zavar ha a csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiut titeket zavar ha a csaj folyton puszilgat?

Figyelt kérdés

Van egy fiu akivel mar parszor talalkoztunk es nem tudom miert, de folyton olelgetnem es puszilgatnam. O alapbol nem egy romantikus tipus, szoval valamilyen szinten nem is viszonozza. Olelest azt “elviseli” neha fogja kozben a derekam, de alapbol inkabb csak zsebre rakja a kezet vagy logatja. Mikor csokolozunk mindig magahoz huzz es fogja az arcom vagy a fenekem, szoval akkor tenyleg erzem a kozelseget. Van h mikor csak ulunk (tudom h kicsit mar nyomulas) es en puszilgatom a nyakat vagy az arcat, kozben cirogatom a labat stb. Van mikor latom h mar inkabb eldonti a fejet oldalra h hagyjam es mikor ilyenkor akarok puszit adni neki pl szajra akkor picit ellenkezik es “konyorogni” kell neki es akkor adhatok neki, de annyira nem szereti. Bar hozza tette h ez neki meg gyors es emiatt furanak is tartja. Multkor mar mondtam is neki h “Bocsi, de picit szeretethianyos vagyok..te nem? Valasz: nem”

Szerintetek nem tetszem neki es azert ilyen vagy letezik olyan aki ezeket annyira nem szereti?


2021. ápr. 3. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

Az én barátnőm ugyanilyen. Sokat lóg a nyakamba és szereti, ha szeretgetik. Ha pedig nem szeretgetik, akkor kiszolgálja magát vele. :D

Nekem is sok néha picit és hasonlóan kezelem. Van hogy csak zsebre rakom a kezem, ha elég volt és ugyanígy passzívan "tűröm" az abajgatást, de kifejezetten zavarni nem szokott. Most pl nincs itt velem és ilyenkor már hiányzik is néha, hogy a nyakamba lógjon. ^^

Persze sokszor van, hogy viszonozom neki és megszeretgetem annyira amennyire igénye van rá és akkor egy ideig abbahagyja. Nincs ezzel szerintem semmi baj, csak nem ugyanannyi az igényetek erre, de én pl nem szeretem emiatt kevésbé a barátnőmet.

2021. ápr. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Enyém is ilyen, amikor csak teheti rajtam lóg, de nem hiányból hanem mert szeret. Az elején félt h sok lesz, de 2 hónap alatt felfogta h pontosan erre vágyom :D
2021. ápr. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. ápr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Engem zavarna, ha nem tartanád tiszteletben, hogy nekem mi esik jól vagy rosszul. Én nő vagyok, de szerintem a fiúknak is ugyan úgy szar, ha valami még kényelmetlen nekik, de te csak azért iscsinálod, hiába tudod, hogy nem szeretné. Szóval én azt gondolom, hogy neked kéne változtatnod magadon első körben, aztán majd idővel lehet alakul.
2021. ápr. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

Én kicsit visszafognám magam a helyedben, lehet, hogy egy idő után pont ő lenne a kezdeményező, és akkor számodra is kiderülne, hogy érdekled.

De egyébként én is nagyon ölelkezős-puszilgatós vagyok szerelmesen, szóval megértelek.

2021. ápr. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Ja, hogy ti nem jartok? De akkor nem tul normalis dolog.
2021. ápr. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!