Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, zavar titeket, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, zavar titeket, ha egy fiú sokszor szeret csókolózni vagy gyakran ölelgetni, puszilgatni egy lányt?

Figyelt kérdés
2012. dec. 22. 02:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért, a fiúkat ölelgesse? :)
2012. dec. 22. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Még szép, imádom, ha a Kedvesem ezt csinálja! Az a legeslegjobb!
2012. dec. 22. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Engem zavar. Ha szeret, akkor azt érzem, meg tudtomra adja máshogy is, nem kell állandóan "falnia". Egyszer volt egy ilyen fiúm, még buszon is alig tudtam leállítani, rühelltem mikor ezt csinálta.
2012. dec. 22. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"egy lány"?


Hát hogyha én vagyok a fiú barátnője, akkor ne egy lányt, hanem engem ölelgessen, meg puszilgasson. Dehogy baj! csak hagyja, hogy levegőt vegyek.

2012. dec. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
otthon oké de más helyeken azért ne annyira sokat
2012. dec. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Általában a pasihoz fűződő érzelmeim határozzák meg, mennyire örülök annak, ha ölelget vagy puszilgat. Ettől függetlenül is herótom van attól, ha a pasi a nyakamon lóg, állandóan fogdos, ölelget, csókolgat. Főleg az utcán, nyilvánosan. Borzasztóan zavar, igen. Otthon oké, ha kicsit ragaszkodóbban viselkedik, de utcán nem. Alapvetően pedig én nem vagyok a romantikus ölelgetős összebújós fajta, szóval egy idő után amúgy is idegesít, ha a fiú folyton tutujgatna.
2012. dec. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem jol esne, mivel en is bujos vagyok, de pl buszon zavarna, utalom mikor a parok ezt csinaljak, sztem nem tartozik masra
2012. dec. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Dehogy baj, személy szerint,számomra nagyon fontos, hogy így, ilyen módon is bizonyítsa, hogy szeret... és minden csók alkalmával újra pelpezsdul az az érzés, amit iránta érzel... a simogatás, az érintés, vagy hogy félvállal átolel nagyon fontos, rengeteget tesz... :)
2012. dec. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem baj...
2012. dec. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hidd el, ha nem csinálná, akkor az lenne a baj. Én is eléggé bújós vagyok, főleg mostanában, ha meg kettesben vagyok a barátommal, puszilgat, ölelget, szép szavakat mondd. Nem vagyunk sűrűn kettesben, inkább társaságban vagyunk, ott pedig csak néha szokta, de az is elég.:) Lényeg, hogy szeretem.
2012. dec. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!