Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom folyton ölelget,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom folyton ölelget, puszilgat. Nem akarom megbántani de engem ez zavar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 13. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
4%
mondd neki, hogy büdös a szája
2013. jún. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Majd az is zavarni fog, ha megunja az elutasításod, és elhidegül.... Akkor majd könyörögni fogsz, hogy szeretgessen.


De a kérdésre válaszolva én azt mondanám: Édesem imádlak, de ne legyél ennyire a nyakamban állandóan, mert ez engem kicsit zavar.. Nem akarlak megbántani, és azt se akarom hogy azt hidd nem szeretlek, jól esik hogy szeretgetsz, de ez nekem sok... (Meg fogja bántani, és fájni fog neki, és lehet hogy ettől már kicsit elhidegül.)

2013. jún. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen mondd, hogy nagyon szereted és jól esik, hogy ő is így érez, de neked ez már túl sok és őszintének kell lennetek egymással, ha azt szeretnétek működjön. És persze te ezt szeretnéd. Biztosítsd arról, hogy kell neked, őt akarod, szereted, stb, és legyél vele kedves, ne bunkón, flegmázva add elő magad. Ennyi a titka, nálam ez bevált, mint nőnél.
2013. jún. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg, hogy társaságban ne csinálja, nem illik. Ha kettesben is zavar, keress másik párt. :)
2013. jún. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!