Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki meglep százezer forintos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki meglep százezer forintos ajándékkal az valóban szeret?

Figyelt kérdés
Kaptam egy nagyértékű ajándékot, ez szerint nagyon szeret? Közepesen él, nem nélkülözik miatta, de tudta volna magára is költeni ezt az összeget,nincs meg mindene.
2021. ápr. 3. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Sztem igen
2021. ápr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Mit vett 100ezerért?
2021. ápr. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Puncson ez mar minimum egy szopas
2021. ápr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Felénk a szeretetett nem pénzben mérik. Bár ez vidék.
2021. ápr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Szeret, de nem bizti, hogy nagyon. Lehet, hogy csak egy korábbi jótettedet így kompenzálja.
2021. ápr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%
Szeret, de meg akar vásárolni magának, ezért nekem a hajam szála is égnek áll ettől. Már most le vagy neki kötelezve, nehogy másra merj gondolni, nehogy szakítani merj. Lesz is lelkifurdalásod bőven, ha mégis bizonytalan lennél kettőtökben. Jó eséllyel nem fogsz tudni kilépni, vagy sokkal nehezebben, mintha nem kötelezett volna le magának.
2021. ápr. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!