Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tényleg ezért épít le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg ezért épít le a csaj magáról?

Figyelt kérdés

Kértem tőle egész alakos képet, ő küldött is magáról. Volt dekoltázsa, amire azt írtam, hogy küldtél csöcsös képet, elégedettnek kellene lennem vele?

Teljesen kikelt magából, hogy én mekkora tajparaszt vagyok és akkor inkább ne is ismerkedjünk tovább. Most ez tényleg olyan sértő hölgyeim?


2021. ápr. 4. 00:24
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Édes Istenem :D
2021. ápr. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
De miért is vagyok suttyó?
2021. ápr. 4. 01:05
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

"De miért is vagyok suttyó?"


Ezt neked kéne tudnod.

2021. ápr. 4. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

"Volt dekoltázsa, amire azt írtam, hogy küldtél csöcsös képet, elégedettnek kellene lennem vele?"


A helyében azt írtam volna vissza, hogy nem, ezzel még nem kéne elégedettnek lenned, ez csak a kezdet volt. Holnap küldök ruha nélküli fotót is.


Aztán másnap elküldtem volna neked azt a fotót a gyakorin kapott kéretlen farok képek közül, amin egy giga méretű pénisz meredezik.


És veled ellentétben nem foglalkoztatna a kérdés, hogy miért vagy suttyó, csak hálát adnék a sorsnak, hogy ez ilyen gyorsan kiderült.

2021. ápr. 4. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak troll kérdés, de elég jól mutatja, hogy miért nincsenek a normális nők társkeresőn.
2021. ápr. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez eléggé sértő a semmiből. Van az a pillanat amikor már el lehet egy ilyen poént lőni, de így nem. Miért nem? Mert valszeg tényleg nem véletlen küldött dekoltázsos képet, de egy ilyen reakció után nem fog ilyet küldeni, sőt téged is joggal hajtott el.
2021. ápr. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Elárulom, aki ilyen megjegyzést tesz, az nézhet ki akárhogy, èn úgy vágnàm ki, mint macskát.

Jó hír, hogy valszeg te is ki lettél vàgva.

Elképesztő, hogy számos valósagra rámutató komment után sem érted, hogy miért vagy suttyó.

Menthetetlen kategória.

2021. ápr. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Az időzítés nagyon fontos. A csaj nyitni akart, erre egy suttyó beszólással leszedted magadról
2021. ápr. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
De mi volt a bajod? ( azon kívül hogy egy paraszt vagy) En nem értem..az hogy csak a dekoltázs látszódott?
2021. ápr. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Semmi, titkon tapogatóztam a csajnál, hogy meddig tudok elmenni.
2021. ápr. 4. 10:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!