Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tényleg ezért épít le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg ezért épít le a csaj magáról?

Figyelt kérdés

Kértem tőle egész alakos képet, ő küldött is magáról. Volt dekoltázsa, amire azt írtam, hogy küldtél csöcsös képet, elégedettnek kellene lennem vele?

Teljesen kikelt magából, hogy én mekkora tajparaszt vagyok és akkor inkább ne is ismerkedjünk tovább. Most ez tényleg olyan sértő hölgyeim?


2021. ápr. 4. 00:24
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát ügyes húzás volt..de ha szimpi volt minek akartad megbántani? Mire jó ez?
2021. ápr. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Hàt, kiderült, meddig tudtál elmenni.

The end.

2021. ápr. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen suttyók tényleg nem értik, mi ezzel a baj???
2021. ápr. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Igazatok van, elnézést kértem a lánytól, de szerintem kicsit túl sokat látott ebbe bele. De nem akar velem ismerkedni tovább.
2021. ápr. 4. 11:13
 25/27 anonim ***** válasza:
7%
Kérd szebben ès őszintébben.
2021. ápr. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
A “szerintem túl sokat láttál ebbe bele” ne szerepeljen benne, mert ezzel a felelősséget hárítod ès nem ismered el, hogy tahó voltàl.
2021. ápr. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj ezzel, hogy ő küldött neked egy szexi képet és taplón reagáltál, ezek után nem fog tovább ismerkedni, mert a szexet nem akarja tőled.
2021. ápr. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!