Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Menjek bele ilyesmibe? Rettene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek bele ilyesmibe? Rettenetes helyzet ez...

Figyelt kérdés
A feleségemmel 7 éve elváltunk, én 41 vagyok, ő 28. Ő 4 éve férjezment, én tavaly nősültem újra, viszont immár 2 éve viszonyunk van. Igen, tudom. Nem helyes, nem szép dolog, gusztustalan, stb. Megkaptam már ezt millió embertől, de ez a része a dolognak őszintén nem érdekel. Jól érezzük így magunkat együtt és sokkal jobb a kapcsolatunk, mint ameddig házasok voltunk. Viszont felmerült az a probléma, hogy a férje (32) nem alkalmas gyermeknemzésre, viszont a férfi ezt nem akarja elismerni és biztos benne, hogy nem impotens. És a pénteki együttlétünk során (inkább a végén) azt kérte, csináljak én neki gyermeket. Persze akkor viccesen rávágtam, hogy "Persze, akkor következő alkalommal nem használok majd gumit" de ma felhív ott azzal, hogy vágjunk bele, hátha teherbe esik. Azt is hozzátette, hogy ha gyereke lesz, nem szeretné folytatni ezt a viszonyt vagy legalább is szüneteltetni szeretné... Most mit lehet tenni egy ilyen abszurd helyzetben? Ha véletlenül össze is jönne (amit azért nem nagyon akarok legbelül) milyen negatív következménye lehet?

2021. ápr. 4. 21:14
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
83%

Ne menj bele. Hacsak nem akarjátok újrakezdeni együtt.

Ha most jól megvagytok, akarni fogod a gyerekedet.

2021. ápr. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
83%
Úristen, ezen komolyan van, aki elgondolkozna?
2021. ápr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
97%

Simán kiderül akár egy vérvételből. Vagy ha kivizsgáltatja magát a másik pasi, és tényleg meddő. Anyóspajtás kiszúrja, hogy rád hasonlít a gyerek. Vagy a fiára nem. A nő elszólja magát. Lebuktok, hogy szexeltek. Betegséget örököl tőled. Stb.

Az se biztos, hogy a csajt te teherbe tudod ejteni. Akkor jön a következő tenyészkan.

Ti minek váltatok el?

2021. ápr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp ne csinálj neki gyereket! Józan ésszel gondold végig, ez sehogyan se megoldás semmire.
2021. ápr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
91%

"Hogy derülhet ki? Komolyan kérdem, csak hogy számítás a vegyem"


Hármótok vércsoportjából függően akár a gyerek vércsoportjából is kiderülhet, hogy nem lehet az apja az, aki annak gondolja magát.


(Ebből adott esetben nyilván nem az derülne ki, hogy te vagy a gyerek apja, csak az, hogy kizárható, hogy a volt feleséged férje.)


De mint írtam, az, hogy a vércsoportból kiderül-e, az az anya és a két férfi vércsoportjától függ.


(Középiskolás tananyag biológiából a vércsoportok öröklése.)

2021. ápr. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már az is abszurd hogy 1 éve vagy házas és 2 éve van viszonyok. Minek vetted el azt a nőt?


Amúgy meg csináltat egy apaságit, te fizetheted a gyerektartást ő meg vígan éli tovább az életét a férjével, gyerekkel, ki tudja lehet meg is van beszélve otthon.

2021. ápr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 A kérdező kommentje:

13

Hát nem mentek jól a dolgok köztünk... Elég sokat veszekedtünk, ő nagyon fiatal volt, és nem voltunk egy hullámhosszon, hamar vége lett (2 évig voltunk házasok).


16

Így alakult. Elvettem. Nem vagyunk rosszban, sőt, de félrejárok azóta is.


Köszönöm az eddigi válaszokat! Igen, lehet hogy nem jó ötlet a gyerek ilyen körülmények között..

2021. ápr. 4. 22:07
 18/48 A kérdező kommentje:
Meg kell mondjam neki akkor, hogy nem vagyok benne... Inkább maradjon meg a szexkapcsolat, de ne vállaljuk a gyereket...
2021. ápr. 4. 22:16
 19/48 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy már most kijelentette hogy utána nem találkozhattok neked ennyi a szereped.
2021. ápr. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
93%

Leírnád őszintén, hogy mit éreznél és mit tennél, ha a feleségedről kiderülne, hogy ő is rendszeresen összejár szexelni egy másik férfival?


És mit éreznél, mit tennél akkor, ha X év múlva születne egy gyereketek, és évekkel később, amikor már rég a sajátodként szereted, neveled, kötődsz hozzá, kiderülne, hogy nem te vagy vér szerinti apja?

2021. ápr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!