Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Menjek bele ilyesmibe? Rettene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek bele ilyesmibe? Rettenetes helyzet ez...

Figyelt kérdés
A feleségemmel 7 éve elváltunk, én 41 vagyok, ő 28. Ő 4 éve férjezment, én tavaly nősültem újra, viszont immár 2 éve viszonyunk van. Igen, tudom. Nem helyes, nem szép dolog, gusztustalan, stb. Megkaptam már ezt millió embertől, de ez a része a dolognak őszintén nem érdekel. Jól érezzük így magunkat együtt és sokkal jobb a kapcsolatunk, mint ameddig házasok voltunk. Viszont felmerült az a probléma, hogy a férje (32) nem alkalmas gyermeknemzésre, viszont a férfi ezt nem akarja elismerni és biztos benne, hogy nem impotens. És a pénteki együttlétünk során (inkább a végén) azt kérte, csináljak én neki gyermeket. Persze akkor viccesen rávágtam, hogy "Persze, akkor következő alkalommal nem használok majd gumit" de ma felhív ott azzal, hogy vágjunk bele, hátha teherbe esik. Azt is hozzátette, hogy ha gyereke lesz, nem szeretné folytatni ezt a viszonyt vagy legalább is szüneteltetni szeretné... Most mit lehet tenni egy ilyen abszurd helyzetben? Ha véletlenül össze is jönne (amit azért nem nagyon akarok legbelül) milyen negatív következménye lehet?

2021. ápr. 4. 21:14
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
93%
inkább nem mondok semmit.
2021. ápr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
88%
Pontosan mi az oka annak hogy nem akarod? Az esetleges felelősség? Vagy pont hogy az hogy nem lehetnél a gyerek nevelőapja?
2021. ápr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
95%
Fizetheted majd a gyerektartást és a feleségedtől is elköszönhetsz! Nincs olyan titok ami ki ne derülne!
2021. ápr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
90%

Ha már gyereket csinálsz más nőjének legalább legyen olyan aki nem ismer. Mert ha a gyerek kamaszkorában kezd majd rád hasonlítani az még sokkal kellemetlenebb, mintha már az elején.

És már az is nagyon gáz.

2021. ápr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:

2

Hát eleve a szituáció nagyon abszurd ha belegondolok... És ha kiderülne, hatalmas botrány lenne belőle. Nem beszélve a felelősségről, de arról is, hogy más nevelné a gyermekem... Szóval úgy minden összegyűlt...

2021. ápr. 4. 21:26
 6/48 anonim ***** válasza:
87%
Ki fog derülni, és borulni fog minden, mérges lesz ratok mindenki, amiert évekig hazudni fogtok stb.
2021. ápr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:

6

Hogy derülhet ki? Komolyan kérdem, csak hogy számítás a vegyem 😅

2021. ápr. 4. 21:31
 8/48 anonim ***** válasza:
92%
Ne menj bele. Azért akar tőled gyereket, mert valószínű, ha szétmennének a mostani férjével, akkor tőle is kapna gyetektartást, téged meg megzsarolna, ha nem fizetsz, akkor kitálal a te feleségednek.
2021. ápr. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%

Sokféleképpen kiderülhet.De ne adj Isten beteg lenne a gyerek,donor kellene neki,te nem jelentkeznél,hagynád a gyerekedet szenvedni?

Egyébként meg azt nézni,hogy más neveli a saját gyermekedet,nem egy szívderítő élmény!

2021. ápr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező! =. A Hatos vagyok, baratnomet és feleségemet éveken keresztul csaltam, nekem nem derult ki, de ott nem volt gyerek.


A Te esetedben mas. El fogtok tavolodni az exeddel, akit reszelgetsz a gyerek szuletese utan. Az exednek, buntudata lesz és rajon, hogy a párját szereti, lehiteti vele veluk, hogy övé a gyerek és idill love. Lenne, maig te fel nem bukkansz. Hiányozni fog az alkalmi dugas az exeddel, ő hiaba keri, hiaba tilt le, te akkor is felkeresed, és lesz még egy éjszaka belőle. Ezzel teljesen összezavarod és vaalki vagy meglát titeket, vagy az exednek akkora bűntudata lesz, hogy mindent bevall a csaladjanak. Aza ygerek ha felno utalni fog, maiert hazugsagban élt x ideig és az anyját is, amiert ekkora ri*a*c.. ne menj bele, nem kell ez neked, én megertelek, csajod nem ad meg mindent, keress mas lanyokat dugasra, de szex az exel sosem jo otlet..

2021. ápr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!