Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Menjek bele ilyesmibe? Rettene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek bele ilyesmibe? Rettenetes helyzet ez...

Figyelt kérdés
A feleségemmel 7 éve elváltunk, én 41 vagyok, ő 28. Ő 4 éve férjezment, én tavaly nősültem újra, viszont immár 2 éve viszonyunk van. Igen, tudom. Nem helyes, nem szép dolog, gusztustalan, stb. Megkaptam már ezt millió embertől, de ez a része a dolognak őszintén nem érdekel. Jól érezzük így magunkat együtt és sokkal jobb a kapcsolatunk, mint ameddig házasok voltunk. Viszont felmerült az a probléma, hogy a férje (32) nem alkalmas gyermeknemzésre, viszont a férfi ezt nem akarja elismerni és biztos benne, hogy nem impotens. És a pénteki együttlétünk során (inkább a végén) azt kérte, csináljak én neki gyermeket. Persze akkor viccesen rávágtam, hogy "Persze, akkor következő alkalommal nem használok majd gumit" de ma felhív ott azzal, hogy vágjunk bele, hátha teherbe esik. Azt is hozzátette, hogy ha gyereke lesz, nem szeretné folytatni ezt a viszonyt vagy legalább is szüneteltetni szeretné... Most mit lehet tenni egy ilyen abszurd helyzetben? Ha véletlenül össze is jönne (amit azért nem nagyon akarok legbelül) milyen negatív következménye lehet?

2021. ápr. 4. 21:14
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
79%
Különben, kamu a kérdés. Egy felnőtt ember nem így reagál. Pontosabban, nem egy sértődött tini módjára hisztizik pár hozzászólás miatt.
2021. ápr. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
Ennek csak úgy lenne értelme, ha össze is jönnétek.
2021. ápr. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
Nem beszélve arról, hogy a nő ezzel simán zsarolni tud, ha megkattan..... Már pedig esély van rá, elég furcsa ahogy leírod a szitut.
2021. ápr. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
83%

Hogy lehet hogy semmit se tudsz elképzelni, amit nem éltél át?

Az a helyzet hogy ez egy nagyon nagy hazugság. Ez egy élethazugság. Három embert vertek át nagyon, a feleségedet, a nő férjét vagyis a nevelőapát és a gyereket. Az utóbbi kettőt tésnyleg irtózatosan átveritek. A volt feleséged részéről az ilyet hogy más gyerekét nevelteti föl a férjével, ezt anyagilag és erkölcsileg akkora csalásnak érzem, hogy ha én hoznám a törvényeket, az ilyet börtönnel büntetném. Sok tíz millióval veri át a férjét ha az anyagi oldalát nézzük. Az erkölcsi oldaláról hagy ne beszéljek. Ilyenre csak egy pszichopata képes.

2021. ápr. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
100%

Azt kihagytam hogy téged is iszonyatosan átver. Megtagadja tőled hogy a saját fiadat/ lányodat neveld, a magadénak tudd, szeresd. Olyan éket ver közétek amitől csak súlyos áron lehet megszabadulni, károk nélkül biztosan nem.

A gyerek is hamis identitással élje le az életét? Biológiaóran mikor az örökléstant tanulják, kezdjen el gyanakodni?

Ha valaha megtudja az igazságot, törjön össze az élete? Az egész élete egy hazugság lenne. az anyja egy hazug kígyó, az apja egy idegen? És egy idegen az apja? Aki maga is hazug?

Egy mexikói szappanoperában elmegy... Az életben több generációra továbbterjedő traumát tudtok ezzel okozni.

2021. ápr. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szüleim kérdezik tőlem miért nem akarok párkapcsolatot, ezt a kérdést bemutatom majd nekik :) Mi olyan nehéz abban, hogy nyitott kapcsolatba menj, és ne a párodat alázd?
2021. ápr. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 A kérdező kommentje:
Nem alázok senkit. Élem az életem
2021. ápr. 5. 11:25
 38/48 anonim ***** válasza:
84%

"Élem az életem"


Igen, lehet gyáván is élni.

2021. ápr. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, azzal alázod a párod, hogy megcsalod. Ennyire ne legyél mesüge.
2021. ápr. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 A kérdező kommentje:

38

Miért lennék gyáva?

39

Ez van, akkor alázom. Mindig is csaltam.

2021. ápr. 5. 11:37
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!