Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Menjek bele ilyesmibe? Rettene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek bele ilyesmibe? Rettenetes helyzet ez...

Figyelt kérdés
A feleségemmel 7 éve elváltunk, én 41 vagyok, ő 28. Ő 4 éve férjezment, én tavaly nősültem újra, viszont immár 2 éve viszonyunk van. Igen, tudom. Nem helyes, nem szép dolog, gusztustalan, stb. Megkaptam már ezt millió embertől, de ez a része a dolognak őszintén nem érdekel. Jól érezzük így magunkat együtt és sokkal jobb a kapcsolatunk, mint ameddig házasok voltunk. Viszont felmerült az a probléma, hogy a férje (32) nem alkalmas gyermeknemzésre, viszont a férfi ezt nem akarja elismerni és biztos benne, hogy nem impotens. És a pénteki együttlétünk során (inkább a végén) azt kérte, csináljak én neki gyermeket. Persze akkor viccesen rávágtam, hogy "Persze, akkor következő alkalommal nem használok majd gumit" de ma felhív ott azzal, hogy vágjunk bele, hátha teherbe esik. Azt is hozzátette, hogy ha gyereke lesz, nem szeretné folytatni ezt a viszonyt vagy legalább is szüneteltetni szeretné... Most mit lehet tenni egy ilyen abszurd helyzetben? Ha véletlenül össze is jönne (amit azért nem nagyon akarok legbelül) milyen negatív következménye lehet?

2021. ápr. 4. 21:14
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:

20

Ki kérdezett? 😂😂😂

Esetleg egy pár villát? Mondjuk a te szemedbe. De úgy hogy hátul ki is jöjjön.

2021. ápr. 4. 22:32
 22/48 A kérdező kommentje:

22

Nagyon nem izgatna. Vagyis na, nem tudom mert nem vagyok benne. Ha meg történne, akkor tudnám megmondani.

A gyermekes részét pedig szintén nem tudom átérezni, mert nem vagyok a helyzetben

2021. ápr. 4. 22:34
 23/48 anonim ***** válasza:
100%
De eszed csak van hozzá átgondolni,hogy ez senkinek nem lesz jó!
2021. ápr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
83%

Ez egy nagyon rossz ötlet.

Gondolj arra, hogy a gyereknek milyen lesz, ha egyszer megtudja hogy az apja, akit annak hitt és szeretett, valójában nem az.

Egy vadidegennel kéne szembenéznie, veled.

Ő is becsapva érezné magát, haragudna rád is meg az anyjára is.

2021. ápr. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
95%
A hülyéi!
2021. ápr. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
93%

Ez a véleményem a helyzetről, meg rólad🤮

Amúgy tényleg kár volt elválnotok. Ritka, hogy két ilyen undorító ember egymásra talál.

2021. ápr. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 A kérdező kommentje:

26

Ki a halált érdekel hogy mit gondolsz a dologról? 😃

2021. ápr. 5. 00:32
 28/48 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól emlékszem, te vagy a kérdező 🤔De javíts ki, ha tévedek.
2021. ápr. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 A kérdező kommentje:
És kértem én hogy mondd el, mit gondolsz rólam? Erre nem emlékszem, de javíts ki ha tévedek 😂 mert véleményt kaptam már eleget és egyik sem érdekelt.
2021. ápr. 5. 00:45
 30/48 anonim ***** válasza:
89%
#29. A hozzászólásaid alapján nem lenne okos dolog szaporodnod!
2021. ápr. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!